Wstęp bezpłatny - wrażenia bezcenne!  Pierwszy salon na świecie Focal Professional w Warszawie otwarty

Wstęp bezpłatny - wrażenia bezcenne! Pierwszy salon na świecie Focal Professional w Warszawie otwarty

5 października 2022, 09:00
autor: Daniel Zimerman
Producent: Focal
Dystrybucja: Lauda Central Europe

W ubiegłą sobotę (01.10.2022) w Warszawie miało miejsce otwarcie pierwszego na świecie salonu Focala. Tak! W Polsce! Nowe miejsce na mapie Europy to pomysł Focala na szersze dotarcie do producentów muzycznych, realizatorów dźwięku i podcasterów. Wspólnie z dystrybutorem Lauda Central Europe otwarto salon - studio, w którym znajduje się cała oferta monitorów studyjnych Focal'a. W komfortowych warunkach można posłuchać i porównać monitory, a wykwalifikowana obsługa zapewni odpowiedni dobór sprzętu do Waszych wymagań.  

Studio - Edukacja - Eventy 

Ale ale! To nie wszystko! Gospodarze planują aktywnie wykorzystać profesjonalnie zaadaptowaną akustycznie przestrzeń do wszelkiego rodzaju szkoleń, prezentacji i warsztatów. Będziemy Was na bieżąco informować o wszelkich eventach w nowym salonie, a już teraz zapraszamy do video relacji z tego wydarzenia oraz do bezpośredniej wizyty w salonie przy ul. Polnej 30.

Wstęp bezpłatny - wrażenia bezcenne!

 

 

Galeria zdjęć z otwarcia:

[img:1][img:2] [img:3][img:4][img:5][img:6][img:7][img:8][img:9][img:10][img:11][img:12][img:15][img:13][img:14]

 

Słuchawki monitorowe Słuchawki studyjne Słuchawki profesjonalne Słuchawki Rejestracja mobilna PCI / PCMCIA USB FireWire Interfejsy audio Oprogramowanie i DAW pasywne aktywne Monitory studyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Focal rozwiń listę sklepów

MAUI G3: kolumna aktywna, która może być Twoim bingo!
Więcej wiadomości