MASSIVE i Ozone Elements oraz trzymiesięczna wersja próbna KOMPLETE NOW teraz w ramach Plug-In i Sound Collective

MASSIVE i Ozone Elements oraz trzymiesięczna wersja próbna KOMPLETE NOW teraz w ramach Plug-In i Sound Collective

13 października 2022, 10:00
Producent: Novation Focusrite
Dystrybucja: AUDIOTECH

W najnowszej odsłonie ekskluzywnych programów Focusrite i Novation, użytkownicy mogą znaleźć Native Instruments MASSIVE i iZotope Ozone Elements.

Standardowo sprzedawane za odpowiednio 149 i 129 dolarów, wtyczki te można pobrać bezpłatnie dla członków Plug-in i Sound Collective od 6 października do 12 stycznia. Ponadto użytkownicy programu otrzymają dostęp do trzymiesięcznego bezpłatnego okresu próbnego KOMPLETE NOW, który kosztuje 9,99 dolarów za miesiąc.

 

W tym miesiącu połączyliśmy siły z Native Instruments, aby zapewnić świetny syntezator jakim, jest pełna wersja legendarnego syntezatora MASSIVE. Trudno wyobrazić sobie bardziej wpływowy, kształtujący gatunki syntezator niż ten. A jeśli słuchałeś nowoczesnej muzyki elektronicznej, prawdopodobnie słyszałeś go już w akcji. Szeroka gama wavetable, filtrów, efektów i złożonych opcji modulacji sprawia, że ​​Massive jest syntezatorem, który potrafi wszystko – od grubych, bujnych padów po ciężki, warczący bas.

To jednak nie wszystko, bo mamy też drugą potężną pozycję jako część pakietu w tym miesiącu, jedyne w swoim rodzaju Ozone Elements od iZotope. Ozone Elements to kompleksowe rozwiązanie do masteringu, które pozwala tworzyć gotowe utwory w ciągu kilku minut przy użyciu różnych narzędzi do przetwarzania.

Jeśli chcesz przygotować swoje dema do wysłania do przyjaciół, wytwórni i DJ-ów lub chcesz przygotować kolejne wydawnictwo, Ozone Elements Ci pomoże. Zalecam przejrzenie resetów, aż znajdziesz coś, co brzmi dobrze, a następnie popraw ustawienia, aż uzyskasz idealny dźwięk.

Hugh Lobley - Product Manager w Focusrite

 

[img:6]

 

Plug-in Collective to centrum społeczności, które łączy członków, Focusrite i najbardziej innowacyjne marki oprogramowania. Aby znaleźć świetne wirtualne instrumenty i efekty, niezbędne jest bycie na bieżąco z ciągłym strumieniem nowych wydań. Plug-in Collective ułatwia to dzięki regularnym propozycjom bezpłatnego oprogramowania i dużym zniżkom na wysokiej klasy wtyczki.

Aby dołączyć do Plug-in Collective, członkowie po prostu rejestrują dowolny produkt sprzętowy Focusrite, a następnie co kilka miesięcy wypatrują nowej oferty. Nikt inny nie współpracuje z producentami oprogramowania tak jak my, aby dostarczać inspirujące narzędzia dla naszych członków.

 

[img:3]

 

Ozone Elements - Mastering prostszy niż kiedykolwiek

Jeśli kończysz miksować swój utwór i szukasz opcji do ostatecznego wykończenia, Ozone Elements iZotope jest narzędziem do masteringu dla Ciebie. Ozone Elements zawiera niezbędne narzędzia i technologię wspomagającą, których potrzebujesz, aby szybko rozpocząć pracę.

Zrównoważ dźwięk w stereo za pomocą ulepszonego Imagera i szybko stwórz niestandardowe ustawienie wstępne za pomocą Master Assistant, który słucha Twojego utworu i daje Ci sugestie dotyczące głośności i końcowej barwy utworu.

 

[img:4]

 

KOMPLETE NOW - Najlepsze syntezatory, samplery i efekty

KOMPLETE NOW oferuje możliwość, aby zdobyć niektóre z najbardziej poszukiwanych narzędzi produkcyjnych — wyselekcjonowany pakiet niezbędnych instrumentów i efektów, które pomogą Ci uzyskać wysokiej jakości dźwięki - niezależnie od gatunku.

 

[img:5]

 

Członkowie obu programów mogą bezpłatnie pobierać MASSIVE z Native Instruments i Ozone Elements z Izotope ze swojego konta klienta od 6 października do 12 stycznia. Uzyskaj dostęp do trzymiesięcznego bezpłatnego okresu próbnego.

 

MASSIVE - Potężne brzmienie

MASSIVE to jeden z najlepszych wtyczkowych syntezatorów do basu i leadów. Wysokiej klasy silnik zapewnia czystą jakość z różnorodnym zakresem dźwięków - od gładkich i miękkich do kompletnie zniekształconych oraz wszystkiego pomiędzy.

 

[img:1]
 

Synteza dźwięku MASSIVE opiera się na unikalnym algorytmie Wave Scanning zaimplementowanym w trzech równoległych modułach oscylatorów. Łączy najwyższą jakość dźwięku z najwyższą elastycznością i możliwością sterowania. Syntezator jest wyposażony w 85 specjalnie zaprojektowanych tablic falowych, z których każda ma unikalną kombinację kształtów fal i szczególnych właściwości dźwiękowych.

Jeśli zagłębienie się w syntezę nie jest na razie wśród Twoich zainteresowań, MASSIVE zawiera ponad 1300 brzmień gotowych do produkcji. Każdy z nich ma wstępnie zdefiniowane kontrolki makr, dzięki czemu możesz łatwo dostroić dźwięk do swoich upodobań bez wchodzenia we wszystkie parametry.

 

[img:2]
 
więcej: focusrite.com
Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Focusrite rozwiń listę sklepów

Studio

Syntezator w mrocznej oprawie, czyli PolyBrute Noir od Arturia
Więcej wiadomości