Nowy werbel sygnowany nazwiskiem Andersona Paak

Nowy werbel sygnowany nazwiskiem Andersona Paak

21 października 2022, 12:00
Producent: Ludwig

 

Instrumenty nazwano Pee .Wee (od pseudonimu DJ Pee .Wee z zespołu .Paak) i są pierwszymi charakterystycznymi instrumentami dla zdobywcy nagrody Grammy Andersona .Paaka. Ilość werbli jest ograniczona do 500 sztuk (po 250 sztuk każdy rozmiar) i są oparte na korpusach Ludwig Classic MapleBębny są oferowane są w dwóch wymiarach 14" × 5 i 14" × 6.5. Wykonane zostały z 7-warstwowego klonu północnoamerykańskiego, a krawędzie wyszlifowano na 45 stopni. Całość dopełnia pięknie wyglądający złoty osprzęt i potężne obręcze typu Die Cast.

 

 [img:1]

 

Każdy z 500 werbli posiada również pamiątkową plakietkę z napisem Pee .Wee Signature Snare Drum, a każdy bęben został podpisany przez .Paaka na wewnętrznej etykiecie. Instrumenty są wykończone w charakterystyczny dla wzór Vanderson Paisley, który fani rozpoznają z jego współpracy w zakresie odzieży i butów z Vans.

Ludwig stworzył także dywanik perkusyjny w ramach kolekcji Pee .Wee. Dywan 'Vandreson' Paisley o wymiarach 78 × 63 jest ukłonem w stronę okładki Dr Dre z The Chronic, z którą wytwórnia .Paak ma układ. Dywan został wykończony pluszową górą, pokryty antypoślizgową gumą i zawiera pasek na rzep, który zapewnia bezpieczeństwo podczas transportu.

 

[img:3]

 

Cena za oba przedmioty może wydawać się trochę wygórowana. Przy zakupie werbla musimy liczyć się z kosztami oscylującymi w okolicach 4.000 zł, natomiast dywan to koszt ok 800 zł. Trzeba jednak przyznać, że design instrumentów jest na tyle ciekawy, że z pewnością wart swojej ceny.

 

[img:2]
 
Werble Akustyczne

Perkusja

PORADNIK: Wybieramy cajon do 700 zł
Więcej wiadomości