Mikrofony Austrian Audio w trasie koncertowej z Bon Jovi

Mikrofony Austrian Audio w trasie koncertowej z Bon Jovi

26 października 2022, 09:00
Producent: Austrian Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Na początku tego roku Jon Bon Jovi rozpoczął swoją wiosenną trasę koncertową po 15 miastach USA. Rockmani z New Jersey wykonywali muzykę z ich ostatniego album „Bon Jovi 2020”. Na playliście znalazły się klasyczne hity, takie jak "You Give Love a Bad Name" i "Wanted Dead or Alive", ale także niespodzianki, jak "Just Older", którego nie słyszano na koncercie Bon Jovi od ponad dekady.

Inżynier FOH Bill Sheppell i wieloletni przyjaciel Bon Jovi i inżynier nagrań Obie O'Brien byli odpowiedzialni za nagłośnienie i nagranie trasy. Wykorzystali do tego aktywne, dynamiczne mikrofony wokalne Austrian Audio OD505. Na perkusji zastosowano mikrofony pojemnościowe Austrian Audio OC18, natomiast na hi-hacie i perkusji - CC8 o małej membranie.

 

[img:1]

 

O'Brien i Sheppell byli zgodni co do znakomitych osiągów mikrofonów Made in Austria:

 

Uzyskaliśmy imponujące wyniki w zakresie odrzucania tzw. spill over w mikrofonach wokalnych OD505. Nawet gdy zakryjemy mikrofon obiema rękami, dźwięk pozostaje niezmieniony, a odrzucanie sprzężeń jest nadal świetne. Te nowe mikrofony wokalne są fantastyczne!!!

 

[img:2]

 

Trasa okazała się wielkim sukcesem, a fani w całych Stanach Zjednoczonych byli bardzo podekscytowani możliwością zobaczenia swoich ulubionych rockmanów z powrotem na scenie po dwuletniej przerwie. Zespół nie tylko zagrał ulubieńców tłumu, ale także złożył hołd Ukrainie, wykonując "It's My Life", utwór, który został przyjęty jako hymn Ukraińców, oraz "We Don't Run", który był kręcony jako część specjalnego programu Global Citizen. 

 

To była dla nas kolejna atrakcja. Jesteśmy niezwykle dumni, że nasze mikrofony były częścią trasy koncertowej Bon Jovi. Bill Sheppell i Obie O'Brien są najlepszymi z najlepszych i fakt, że wybrali nasze mikrofony na tak dużą trasę, gdzie chodzi o dźwięk, napawa nas dumą.

Martin Seidl - Dyrektor generalny Austrian Audio

 

[img:3]
  
Instrumentalne Pojemnościowe Dynamiczne Mikrofony

Gdzie kupić?

Austrian Audio Austrian Audio austrian.audio

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki
ANNY 10 - wszystkomająca aktywna paczka od LD Systems
Więcej wiadomości