Cameo S4 IP - Panel LED z certyfikatem IP65 do użytku zewnętrznego

Cameo S4 IP - Panel LED z certyfikatem IP65 do użytku zewnętrznego

26 października 2022, 10:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Dzięki nowej serii S, Cameo rozszerza swoje portfolio produktów o panele LED Soft Light z certyfikatem IP65 do użytku zewnętrznego w obszarach telewizji / filmu, livestreamów i innych wydarzeń. Punktem wyjścia jest model S4 IP, który dzięki doskonałemu oddawaniu barw stawia ludzi i przedmioty w centrum uwagi za pośrednictwem naturalnego, rozproszonego światła.

Cameo S4 IP - Panel LED do zastosowań telewizyjnych

W połączeniu z szeroką gamą akcesoriów dostępnych od momentu wprowadzenia na rynek, seria Cameo S skierowana jest do techników i realizatorów oświetlenia oraz producentów treści, poszukujących wszechstronnych, profesjonalnych urządzeń typu softlight z zaawansowanymi opcjami obsługi i sterowania.

 

[img:1]
 

Kompaktowy S4 IP oparty jest na 544 pojedynczych diodach LED SMD na kolor (RGBWW) ułożonych w klastrze po cztery. W połączeniu ze zintegrowanym chipem kalibracyjnym, S4 IP charakteryzuje się niezwykle naturalnym oddawaniem barw (CRI 95, TLCI 91) a także wyjątkowym pokryciem rozszerzonej przestrzeni barw Rec. 2020 na poziomie 85%. Ponadto regulowana temperatura barwowa, w szerokim zakresie od 1800 do 10 000 Kelwinów, umożliwia zastosowanie we wszystkich środowiskach.

 

 

[img:3]

 

Podczas opracowywania nowej serii S, Cameo położyło najwyższy nacisk na koncepcję obudowy, oraz obsługę. Zamocowane po bokach uchwyty zapewniają bezpieczny i wygodny transport oraz umożliwiają szybkie ustawienie paneli względem osób i obiektów na planie. Zgodnie z certyfikatem IP65 dla S4 IP, panel posiada wodoodporne i zamykane złącza w standardzie powerCON TRUE1. Może być sterowany poprzez DMX, W-DMX, ArtNet, sACN lub RDM. Obsługa odbywa się na samym urządzeniu lub poprzez EZRemote z wykorzystaniem opcjonalnego sterownika UNICON DMX/RDM.

 

[img:2]
 

Jako uniwersalne oświetlenie, panele Soft Light znajdują zastosowanie w wielu różnych środowiskach - w pomieszczeniach i na zewnątrz. Aby S4 IP był idealnym, elastycznym towarzyszem w każdej sytuacji, Cameo nie poszło na kompromis w kwestii opcji akcesoriów. Oprócz dostarczanego uchwytu omega i standardowego filtra, spektrum to obejmuje dyfuzory typu „plaster miodu” z kątami wiązki 30° i 60°, filtr wzmacniający i mocno-rozpraszający, skrzydła kadrujące, jarzmo do montażu centralnego lub adapter V-Mount do pracy z akumulatorem. Dodatkowo, opcjonalny filtr ciemny zapewnia niezauważalną integrację w każdej scenerii.

 

Reflektory Oświetlenie led

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Nowe produkty i światowe premiery od Claypaky na LDI 2022
Więcej wiadomości