Alvarez Regent - Seria gitar skonstruowana z myślą o uczniu

Alvarez Regent - Seria gitar skonstruowana z myślą o uczniu

27 października 2022, 11:00
Producent: Alvarez
Dystrybucja: Music Info

Październik zbliża się ku końcowi i zanim się obejrzymy przywita nas listopad, a więc miesiąc, w którym pomału zaczynamy myśleć o świątecznych prezentach. Jeśli planujecie kupić swoim bliskim pierwszy instrument, to nie musicie nam dziękować za podpowiedź. Seria Regent od gitar Alvarez powstała właśnie po to, by umożliwić młodym adeptom sztuki gitarowej wygodny start w świecie sześciu strun.

 

 

Seria Regent od Alvarez to tzw. entry level guitar, czyli instrumenty przeznaczone dla muzyków, rozpoczynających swoją przygodę z graniem. Specjalnie dobrana szerokość gryfu (43 mm) pozwala na łatwe obycie się z podstrunnicą i wydobywanie dźwięków, przy czym jest wystarczająco szeroka, by bez problemu stosować takie techniki jak np. fingerpicking

 

[img:2]

 

Estetykę instrumentów podkreśla wysokiej jakości wykończenie na wysoki połysk, a że z założenia ma być to pierwszy instrument, nabywca dostaje również solidny pokrowiec, który idealnie sprawdzi się w drodze na lekcje czy próby.

 

[img:3]

 

Wszystkie modele serii Regent wyposażone zostały w mostek typu bi-level, ząbkowane ożebrowanie, a użyte do ich wykonania drewno to sprawdzone w produkcji gitar gatunki. W ramach wyżej wymienionej serii znajdziemy gitary klasyczne, akustyczne (Dreadnought, Folk) oraz ukulele. Dostępne są również Starter Packi, bogato wyposażone w szereg akcesoriów.

 

[img:4]

[img:5]
 
Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alvarez rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowe kable instrumentalne Adam Hall plus torba
Więcej wiadomości