Ghost pierwszym headlinerem Mystic Festival 2023

Ghost pierwszym headlinerem Mystic Festival 2023

6 listopada 2022, 13:14

Maski opadły! Oto pierwszy z trzech headlinerów przyszłorocznej edycji naszego festiwalu – diabelsko przebojowy Ghost. Impreza odbędzie się w Gdańsku, od 7 do 10 czerwca. [img:1]

To nie kostium halloweenowy, ale Papa Emeritus we własnej osobie, co oznaczać może tylko jedno – w czerwcu Ghost nawiedzi gdańską Stocznię, by dać niezapomniany show na Mystic Festival. Szwedzka grupa została zesłana na świat w połowie pierwszej dekady XXI wieku i od debiutanckiej płyty „Opus Eponymous” po najnowszą, póki co, „Impera” zasypuje nas mrocznymi przebojami, zmusza do makabrycznego tańca. Ghost pojawił się, by przywrócić hard rock i heavy metal największym scenom!

Organizator festiwalu – Mystic Coalition, oszczędnie, acz konsekwentnie dawkował informacje dotyczące składu Mystic Festival 2023. Kilka dni temu do sieci trafiły pierwsze ogłoszenia dotyczące lineupu. Swój udział w wydarzeniu potwierdziły grupy Phil Campbell and the Bastard Sons, Moonspell, Perturbator, Sleep Token, Unleashed oraz Soen.

Przyszłoroczna odsłona festiwalu, odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej, w dniach 7-10 czerwca 2023 r. Bilety na imprezę można nabyć bezpośrednio na stronie https://www.mysticfestival.pl/ w cenie 649 zł oraz 899 zł (wersja VIP).

Źródło: materiały prasowe 

Metal Rock

Muzyka

The Weeknd w Polsce
Więcej wiadomości