Novation aktualizuje frimware Circuit Rhythm do wersji 2.0

Novation aktualizuje frimware Circuit Rhythm do wersji 2.0

10 listopada 2022, 09:00
Producent: Novation
Dystrybucja: AUDIOTECH

Aktualizacja firmware'u Circuit Rhythm 2.0 dostarcza nowe możliwości - edytowalne Grid FX, Beat Match, Fixed Length Recording i Sample Record dla większej elastyczności w tworzeniu bitów.

Novation Circuit zdobył oddanych fanów na całym świecie ze względu na interesujące i intuicyjne podejście do tworzenia beatów oraz częste aktualizacje firmware, które dodawały nowe funkcje i dużą ilość próbek, aby stale ulepszać sposób, w jaki jego użytkownicy mogli tworzyć muzykę. Wraz z wprowadzeniem Circuit Tracks i Rhythm w 2021 roku dziedzictwo Circuit trwa, przenosząc beatmaking, sampling i grę na żywo na nowy poziom.

 

 

W sam raz na święta Novation wprowadza aktualizację firmware'u do wersji 2.0, która dodaje istotne, nowe funkcje do Circuit Rhythm, czyniąc go jeszcze bardziej intuicyjnym, a zarazem poszerzając ilość sposobów, na który użytkownicy mogą być ekspresyjni ze swoimi bitami.

Dzięki nowej funkcji Beat Match, posiadacze Circuit Rhythm mogą przyspieszyć lub zwolnić swoje sample, aby wszelkie loopy i drumbreaki idealnie wpasowały się w projekt i jego tempo. Fixed Length Recording pozwala użytkownikom nagrywać próbki zgodne czasowo z bieżącym projektem. Nowy element w widoku Sample Record pozwala twórcom wybrać pomiędzy nagrywaniem próbek o stałej długości 8, 16, 32 lub 64 kroków.

 
[img:1]

Beatmakerzy mogą nagrywać próbki o założonej długości dla łatwiejszego cięcia, a także mogą resamplować pętle z bieżącej sesji, aby użyć ich w innych sesjach dla bardziej płynnych przejść podczas występów na żywo. W swoich występach beatmakerzy mogą przejąć kontrolę nad parametrami Grid FX bezpośrednio z Circuit Rhythm - bez sięgania do komputera. Mogą również zapisywać patterny i stan wyciszenia ścieżek do Scen, aby szybko zbudować aranżację dla swojego beatu, bez potrzeby posiadania pustych patternów w projekcie.

Aktualizacja firmware 2.0 dla Circuit Rhythm otwiera drzwi dla jeszcze bardziej ekspresyjnych beatów i żywych występów, dając beatmakerom nowe sposoby tworzenia muzyki i inspirację.

 

 

Ciągła innowacja dzięki aktualizacjom

Jak zawsze Novation stale reaguje na opinie oddanej społeczności użytkowników Circuitów. Poprzez regularne aktualizacje firmware'u, Novation zachęca swoich użytkowników do tworzenia muzyki w nowy, kreatywny sposób, jak również zapewnia swoją społeczność, że instrumenty, których używają, posiadają funkcje, które usprawnią ich tworzenie muzyki.

Dzięki licznym darmowym pakietom próbek dostępnym do pobrania, w tym ponad 500 brzmień z różnych gatunków, a także nowym pakietom Novation 30th Anniversary zawierającym ekskluzywne, wyselekcjonowane próbki, twórcy Circuit Rhythm mogą pozostać zainspirowani i nadal przekraczać granice swojej muzyki.

 

[img:2]

Kontrolery MIDI USB

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Novation rozwiń listę sklepów

Studio

Kali Audio zapowiada system monitorowania IN-UNF
Więcej wiadomości