Kaizen - Unikalny instrument od Ernie Ball Music Man i T.Abasiego

Kaizen - Unikalny instrument od Ernie Ball Music Man i T.Abasiego

23 listopada 2022, 10:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

Tosin Abasi oraz Ernie Ball Music Man prezentują Kaizen – 7 strunową gitarę typu multiscale. Model ten już niedługo dostępny będzie również w 6-strunowej wersji, a całość zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami oraz niezwykle oryginalnym wyglądem.

 

 

Ernie Ball Music Man Kaizen to efekt współpracy z Tosinem Abasim, gitarzystą, konstruktorem oraz właścicielem firmy produkującej gitary, Abasi Concepts. Lider zespołu Animals As Leaders znany jest z wyjątkowego poczucia estetyki oraz zamiłowania do najnowszych rozwiązań w dziedzinie lutnictwa i dokładnie tego możemy spodziewać się po Kaizen (słowo to oznacza ciągły rozwój za sprawą małych kroków).

 

[img:1]
Ernie Ball Music Man Kaizen Spectraflare

 

[img:2]
Ernie Ball Music Man Kaizen Apollo Black

 

Sam instrument to 7-strunowa konstrukcja typu multiscale (menzura od 24.75 cala do 25.5 cala), wykonana z olchy (korpus), termicznie obrabianego klonu (gryf) oraz hebanu (podstrunnica). Sama podstrunnica to Infinity Radius Neck, z kolei „pod maską” znajdziemy firmowe przetworniki heat-treated humbucker (mostek) oraz ukośnie zamontowany mini-humbucker (gryf). Za stabilność intonacji odpowiadają z kolei ruchomy mostek oraz blokowane klucze Steinberger Gearless.

 

 

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Gitara

Lava ME 3 po tuningu - Nie tylko estetycznym
Więcej wiadomości