Nowości od Jay Turser - Modele JJ45 raz JTA 424 już dostępne

Nowości od Jay Turser - Modele JJ45 raz JTA 424 już dostępne

28 listopada 2022, 11:00
Producent: Jay Turser
Dystrybucja: Music Info

Każdorazowo przy zbliżających się świętach zastanawiamy się, czy nie kupić naszym pociechom pierwszego instrumentu i umożliwić im start w cudownej przygodzie, jaką jest granie muzyki. Jay Turser to z pewnością marka, którą należy wziąć pod uwagę na starcie, a nowe modele (JJ 45 oraz JTA 424) świetnie sprawdzą się, jako jeden z pierwszych instrumentów.

 

 

[img:1]

 

Jay Turser to marka produkująca solidnie wykonane gitary stanowiące niejednokrotnie wybór wielu początkujących muzyków. Firma powstała w 1988 roku, by już dwa lata później zyskać uznanie i światową popularność. Od samego początku głównym celem konstruktorów Jay Tursera było zapewnienie przeciętnemu gitarzyście doskonałego brzmienia w możliwie najbardziej przystępnej cenie.

 

[img:2]

 

Jay Turser JJ 45 to seria gitar akustycznych typu Dreadnought, wykonana z lipy (pudło rezonansowe), mahoniu (gryf) oraz palisandru (mostek, podstrunnica). Jest to 6-strunowy instrument typu 4/4, dostępny w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.

 

[img:3]

 

Z kolei seria JTA 424 przykuwa uwagę ciekawym designem oraz doborem drewien. Pudło rezonansowe wykonane zostało z drewna Catalpa (w tym doskonale prezentująca się płyta wierzchnia), gryf to z kolei mahoń, który wieńczy palisandrowa podstrunnica. Na pokładzie JTA 424 znajdziemy również układ piezo razem ze stroikiem.

 

[img:4]

  
Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Jay Turser Jay Turser www.jayturser.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Jay Turser rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitara z dżemem - konkurs pod egidą FX Music Group
Więcej wiadomości