Nowości w katalogu Oscar Schmidt. Jest z czego wybierać!

Nowości w katalogu Oscar Schmidt. Jest z czego wybierać!

1 grudnia 2022, 11:00
Dystrybucja: Music Info

Oscar Schmidt zaskakuje ilością nowości w polskiej dystrybucji firmy. Marka znajdująca się pod skrzydłami Washburn prezentuje szeroki asortyment instrumentów z budżetowej półki. Miłośnicy gitar akustycznych, klasycznych, elektrycznych a nawet ukulele bez problemu znajdą coś dla siebie.

 

[img:1]

 

Oscar Schmidt OD 312 CE to seria gitar elektroakustycznych Dreadnought wyposażonych w cutaway. Płyta wierzchnia to świerk, podczas gdy boki i tył wykonane zostały z mahoniu. „Na pokładzie” znajdziemy elektronikę  Barcus - Berry 4 Band EQ oraz tuner. Instrument dostępny jest w bogatej gamie kolorystycznej.

 

[img:2]

 

Z kolei OD 45 CE to Dreadnought wykonany w oparciu o lipę. Ciekawym dodatkiem jest z pewnością układ aktywny Preamp System Barcus Berry EV-T wraz ze stroikiem. Instrument zachęca dodatkowo klasycznym wykończeniem Vinatge Sunburst.

 

[img:3]

 

OG1 to kolejny Dreadnought ale tym razem w rozmiarze ¾. Ciekawym rozwiązaniem jest użycie drewna Catalpa (Surmia) do budowy pudła rezonansowego, podczas gdy gryf to tradycyjny mahoń. Instrument dostępny jest w bogatej gamie kolorystycznej.

 

[img:4]

 

OG HS jest propozycją dla osób szukających instrumentu typu ½. Podobnie jak w modelu OG1 do budowy wykorzystano drewno Catalpa i również seria ta występuje w kilku wykończeniach.

 

[img:5]

[img:6]

 

OS 30 to z kolei nawiązanie do absolutnej klasyki wśród gitar elektrycznych, czyli popularnego Strata. Do dyspozycji dostajemy gitarę z układem przetworników SSS, korpusem wykonanym z lipy oraz klonowym gryfem. Inną propozycją dla gitarzystów elektrycznych jest Tele OS LT z orzechowym korpusem. 

 

[img:8]

 

Warto również wspomnieć o ciekawym ukulele – mahoniowy OU 2 TAT zachwyca naturalnym, mahoniowym wykończeniem, oraz tradycyjnym, hawajskim wzorem, wykonanym laserowo na płycie wierzchniej.

 

[img:7]

 

Gitary Elektryczne Akustyczne Ukulele

Gdzie kupić?

Oscar Schmidt by Washburn Oscar Schmidt by Washburn www.oscarschmidt.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Oscar Schmidt by Washburn rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowe combo w ofercie Gibsona
Więcej wiadomości