Shure – sprzęt najwyższej klasy nie tylko dla muzyków

Shure – sprzęt najwyższej klasy nie tylko dla muzyków

30 listopada 2022, 00:00
autor: Marek Korbecki
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Shure, marka-instytucja. Któż jej nie zna? Jeśli taka osoba się znajdzie, to musi to być ktoś, kto dopiero stawia pierwsze kroki w dziedzinie dźwiękowej lub też zupełnie się nią nie interesuje. Mikrofony z logo Shure, pośród których najbardziej rozpoznawalnym - klasykiem wręcz - jest zapewne model SM58, pojawiają się na estradach i scenach całego świata już od dekad. Z kolei SM7B jest jednym z najbardziej znanych i lubianych mikrofonów studyjnych i lektorskich. Pracuje nie tylko w profesjonalnych rozgłośniach radiowych, ale i w pracowniach vlogerów i podcasterów.

Jednak inżynierowie pracujący w firmie Shure doskonale zdają sobie sprawę ze znaczenia jakości transmitowanego dźwięku nie tylko w zastosowaniach muzycznych. Dlatego niestrudzenie pracują nad nowymi rozwiązaniami, z którymi jeszcze jakiś czas temu tej marki nie kojarzono, jakimi są systemy konferencyjne i telekonferencyjne.

Systemy konferencyjne shure

[img:1] [img:2] [img:3]

Stem EcosystemTM Prosta konfiguracja.

Microflex® Ecosystem Precyzyjny zasięg.

Seria MOTIVTM Konferencja w domu

Rozwiązania Stem EcosystemTM doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach z mniejszymi wyzwaniami dźwiękowymi. Dają możliwość komunikacji ze wszystkimi osobami w pomieszczeniu oraz skalowania rozwiązania w całej organizacji.

W przestrzeniach o szczególnych wymaganiach, produkty Microflex® Ecosystem oferują dodatkową konfigurację, przetwarzanie i czytelność dźwięku, aby przekaz był wyraźny i zrozumiały.

 

Nawet w przypadku łączenia się z domowego biura, uczestnicy spotkania mogą brzmieć tak samo wyraźnie jak wszyscy w sali konferencyjnej.

 
ZOBACZ
ZOBACZ

 

Tu konstruktorzy mierzyć się muszą z problemami charakterystycznymi dla miejsc, do pracy w których owe systemy są przeznaczone – echo, zakłócenia akustyczne, czy też nierównomierność słyszalności uczestników spotkania. W tej grupie produktów oferta Shure zawiera takie pozycje jak Microflex Ecosystem i Stem Ecosystem.

[img:4]

Istotnymi cechami tych systemów są: wszechstronność skalowalność i kompatybilność z wiodącym oprogramowaniem do obsługi telekonferencji, czyli Zoom, Microsoft Teams, Google Meet i Cisco Webex. O jakości, jakiej należy spodziewać się po producencie o takim doświadczeniu, dorobku i renomie, nie wspominając...

[img:5]

 

Zobacz także relacje z targów: 

 

 

 

Multimedia Mikrofony, pulpity mikrofonowe Systemy tłumaczeń językowych Jednostki centralne Systemy konferencyjne Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Wzmacniacze i miksery instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości