DWT-P30 - Nowy nadajnik Plug-On dołącza do serii DWX firmy Sony

DWT-P30 - Nowy nadajnik Plug-On dołącza do serii DWX firmy Sony

21 grudnia 2022, 09:00
Producent: Sony

Firma Sony Electronics dodała do swojej serii profesjonalnych systemów bezprzewodowych DWX nowy cyfrowy nadajnik typu plug-on DWT-P30, który dołącza do istniejących już odbiorników typu slot-in i nadajników bodypack, tworząc system, który może być używany z kamerami Sony, oprócz standardowych urządzeń UniSlot.

DWT-P30 oferuje odstęp międzykanałowy 375 kHz, możliwość równoczesnej pracy wielu nadajników - do 21 w paśmie TV 8 MHz i do 16 w paśmie 6 MHz - i strojenie w paśmie o maksymalnej szerokości 148 MHz (w zależności od kraju użytkowania).

 

[img:1]

 

Nadajnik może pracować w 4 trybach kodeka, przy czym najwyższą jakość dźwięku uzyskujemy w CODEC MODE4, zaś najniższą latencję równą 1.2 ms (przy częstotliwości próbkowania 96 kHz) w trybie MODE2. MODE1 jest przystosowany do współpracy nadajnika ze starszymi urządzeniami z pierwszej generacji serii DWX, zaś MODE3 pozwala na usuwanie niepożądanych artefaktów wynikających z interferencji.

 

[img:3]

 

Użytkownik może wybrać jedno z trzech dostępnych ustawień mocy wyjściowej RF - 2 mW, 10 mW lub 25 mW. Żywotność baterii określana jest na około sześć godzin, a zdalną kontrolę nadajnika z poziomu komputera PC z zainstalowanym oprogramowaniem Sony Wireless Studio zapewnia funkcja Cross Remote. Dzięki niej - i korzystając ze zdalnego urządzenia RMU-01 - można kontrolować do 82 nadajników.

Urządzenie dysponuje wyświetlaczem OLED (Organic Light-Emitting Diode), który zapewnia wyraźne i dokładne wyświetlanie informacji operacyjnych w czasie rzeczywistym.

 

[img:2]
 
więcej: pro.sony
Systemy bezprzewodowe

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości