Robe Theatre Workshop - Warsztaty oświetleniowe już w styczniu

Robe Theatre Workshop - Warsztaty oświetleniowe już w styczniu

3 stycznia 2023, 13:00
Producent: Robe
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Już 18 stycznia 2023 roku odbędą się bezpłatne warsztaty teatralne Robe Theatre Workshop w warszawskim Teatrze Capitol. Prezentację poprowadzi znany brytyjski projektant światła - Andy Webb oraz kierownik ds. produktów teatralnych Robe - Dave Whitehouse.

 

[img:1]

 

W programie:

 
  • Ponad 30 najnowszych urządzeń firmy ROBE (m.in. Tetra, T2, T11 oraz ESPRITE),
  • Przegląd różnych technologii LED,
  • Zainspiruj się zagranicznym projektantem oświetlenia - Andy Webbem,
  • Przetestuj możliwości opraw w praktyce.

 

Weź udział

 

Ze spotkania dowiecie się dlaczego LED stał się niezbędnym narzędziem w teatrze, zagłębicie się w tematykę koloru, temperatury barwowej oraz zobaczycie różnicę pomiędzy białym źródłem, a wielokolorowym. Andy omówi rodzaje najnowszych modeli oraz ich funkcje, a następnie odniesie się do zastosowania poszczególnych typów w projektowaniu oświetlenia teatralnego oraz zastosowań w różnych lokalizacjach. Na koniec spotkania odbędzie się sesja Q&A, a goście będą mieli szanse zobaczyć urządzenia z bliska i sami spróbować swoich sił.

 

Robe Lighting jest znane w branży z przekraczania technologicznych granic. Producent jest w stałym kontakcie z najlepszymi projektantami oświetlenia na całym świecie, aby tworzyć produkty, które spełniają wymagania dla wszystkich zastosowań. Innowacyjne podejście Robe, czyni te warsztaty wydarzeniem, którego nie można przegapić.

 

[img:2]
  
PAR Profilowe Reflektory Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

Oświetlenie

Lampy Cameo H1 z wyróżnieniem Good Design Award 2022
Więcej wiadomości