Killer Drum, czyli intensywne warsztaty perkusyjne

Killer Drum, czyli intensywne warsztaty perkusyjne

13 stycznia 2023, 09:00

21 stycznia we Wrocławiu odbędą się bardzo ciekawe warsztaty. W szkole perkusyjnej TONY chętni pojawią się na wydarzeniu zatytułowanym - Killer Drum. Sama koncepcja spotkania jest nad wyraz interesująca!

 

[img:1]

 

Warsztaty poprowadzi Kuba Regulski razem z Michałem Lange oraz gościem specjalnym - Dariuszem Kaliszukiem .Plan wydarzenia jest niezwykle interesujący oraz będzie wymagał od biorących udział sporego zaangażowania. Spotkanie ma na celu skupienie się na ważnych aspektach w kwestii ćwiczenia na instrumencie oraz wyrobienia pewnego schematu ćwiczeń za zestawem perkusyjnym. Organizator zapewnia uczestnikom nie tylko serię ćwiczeń czy narzędzia do treningu, ale również opiekę dydaktyczną mającą za zadanie sprawdzanie na bieżąco postępów wykonywanych przez uczestników. Warsztaty będą naprawdę intensywne, ponieważ czas ich trwania zaplanowano aż na 8 godzin!

 

 

Uczestnicy będą mogli w zaciszu domowym przygotować się do warsztatów w zaciszu domowym ponieważ otrzymają materiał nutowy na tydzień przez startem wydarzenia. Ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona, więc warto się spieszyć z rezerwacją swojego miejsca już teraz. Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 250 złotych, jednak dla uczniów szkoły przygotowano specjalny rabat wynoszący 10 procent. Bilet na wydarzenie można zakupić tym adresem.

 

więcej: tony.com.pl
Akustyczne

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości