NEW GOLD KIT - Nowy zestaw brzmień dedykowany do instrumentów EFNOTE

NEW GOLD KIT - Nowy zestaw brzmień dedykowany do instrumentów EFNOTE

31 stycznia 2023, 09:00
Producent: EFNOTE
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Twórcy perkusji elektronicznej EFNOTE nie próżnują i zaprezentowali niedawno nowy zestaw brzmień o interesującym tytule New Gold. Do jego prezentacji użyto utworu bardzo znanego zespołu.

Artesia Pro wykorzystała nowy singiel Gorillaz „New Gold” (feat. Tame Impala i Bootie Brown z The Pharcyde), aby zaprezentować EFNOTE 3/3X. Oryginalny dźwięk perkusji został wyodrębniony za pomocą programu Moises, a następnie SD3 jest usuwany, aby odsłonić zupełnie nowy zestaw ustawień „New Gold” stworzony przez Michaela Bedarda, który wykorzystuje strefy obręczy tomów z „808-esque” dropami basowymi „eKick 2”.

 

 

Warstwy w werblach PL Birch S14x5.5 z luźnymi werblami YM S14x5.5, a także nałożenie drugiej próbki „EL eKick 10” na YM Power K22x16 pozwala Michaelowi zagrać hybrydową partię. Kiedy się dobrze wsłuchać, brzmi jak wiele ścieżek rytmicznych, ale nimi nie jest.

 

[img:2]

 

Sam EFNOTE 3X jest wzbogacony o 14-calowy werbel (EFD-S1455-BO), a także dodatkowy 17-calowy talerz FX (EFD-C17FX). Moduł wie, który pad jest rozszerzony i odpowiednio przypisuje mu próbki. Jest to zarówno porównanie A/B, jaki i A+B, pokazujące siłę tego pozornie prostego modułu. To niesamowite, jak daleko zaszedł e-Drumming. Zestaw NEW GOLD jest do pobrania za darmo ze strony EFNOTE, a wdrożyć możemy go za pomocą specjalnej aplikacji.

 

[img:1]
  
więcej: ef-note.com
Elektroniczne Zestawy

Gdzie kupić?

EFNOTE EFNOTE ef-note.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości