SC2070 - Nowy monitor studyjny od EVE Audio

SC2070 - Nowy monitor studyjny od EVE Audio

24 stycznia 2023, 10:55
Producent: EVE Audio
Dystrybucja: AUDIOTECH

SC2070 wyznacza nowe standardy w szczegółowej reprodukcji wysokich i średnich częstotliwości, jednocześnie zapewniając niezwykle zrównoważoną odpowiedź systemu i doskonałą precyzję w całym zakresie częstotliwości

EVE Audio z dumą ogłasza debiut swojego najnowszego monitora studyjnego - SC2070, który jest dwudrożnym monitorem z wyjątkowo dużym przetwornikiem AMT i doskonałym rozwiązaniem dla średniej wielkości profesjonalnych i domowych studiów nagrań. Wszędzie tam, gdzie jakość jest najważniejsza.

 

[img:1]

 

SC2070 jest wysokiej rozdzielczości monitorem bliskiego/średniego pola, który łączy w sobie wybitne technologie SC3070 i nagrodzonego nagrodą TEC SC4070 w kompaktowym dwudrożnym monitorze.

Najbardziej wyróżniającą cechą SC2070 jest nowo opracowany przetwornik AMT RS7, który jest największym AMT zastosowanym w dwudrożnym monitorze. Powierzchnia membrany jest 1.5 raza większa w porównaniu do głośnika wysokotonowego zastosowanego w modelu SC207. RS7 został opracowany specjalnie dla SC2070, aby osiągnąć wyjątkowo niską jak na monitor dwudrożny częstotliwość zwrotnicy. Wysokie i górne częstotliwości średnie są reprodukowane z niezrównaną precyzją i rozdzielczością, ujawniając najmniejsze niuanse. Jakość średnicy jest zapewnione na poziomie takim, jaki normalnie występuje w systemach trójdrożnych.

 

[img:4]

 

Całkowicie nowy przetwornik Air Motion Transformer jest sprzężony z 6.5-calowym głośnikiem niskotonowym SilverCone napędzanym przez wyrafinowany system magnesów z miedzianą nakładką o niskim poziomie zniekształceń i 1,5-calową cewką.

Zoptymalizowana, niskorezonansowa obudowa ze wzmocnioną przednią ścianą zapewnia wyjątkową stabilność konstrukcji mechanicznej SC2070. Ścięte krawędzie obudowy redukują dyfrakcję dźwięku.

 

[img:2]

 

Wszystkie parametry pasma przenoszenia SC2070 są kontrolowane za pomocą pokrętła SMART-knob, które jest znakiem rozpoznawczym wszystkich monitorów studyjnych EVE Audio.

Elektronika DSP o wysokiej rozdzielczości wspierana jest przez najwyższej jakości przetwornik A/D firmy Burr-Brown. DSP zapewnia filtrowanie bez opóźnień i jednocześnie chroni przetworniki w całym zakresie częstotliwości przed przegrzaniem. Po włączeniu głośność monitora rośnie powoli, aby pozostawić wystarczająco dużo czasu na zmniejszenie głośności źródła, jeśli sygnał wejściowy jest zbyt głośny.

 

[img:5]

 

Ustawienia głośności systemu, a także regulacji filtrów zależnie od potrzeb w pomieszczeniu (filtru dolnopółkowego, górnopółkowego i korekcji średnicy) można wygodnie wykonać z przodu obudowy. Wszystkie ustawienia wyświetlane są na pierścieniu LED, zapewniając natychmiastową i precyzyjną informację o wybranych wartościach. Również jasność pierścienia LED może być regulowana jeśli pracujemy w ciemnym środowisku lub przy wideo.

Dwa wysokiej jakości wzmacniacze klasy D o łącznej mocy wyjściowej 250 W są bezpośrednio podłączone do sekcji DSP bez dodatkowej konwersji, aby zapewnić ekstremalną niezawodność i maksymalny poziom wyjściowy 116dB (SPL @ 1m, półprzestrzeń, para).

 

[img:3]
 
więcej: eve-audio.de
aktywne Monitory studyjne

Gdzie kupić?

EVE Audio EVE Audio www.eve-audio.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > EVE Audio rozwiń listę sklepów

Studio

Tascam Portacapture X6 - Prosty sposób na rejestrację dźwięku
Więcej wiadomości