Meyer Sound przygotowuje niespodziankę na tegoroczne ISE

Meyer Sound przygotowuje niespodziankę na tegoroczne ISE

23 stycznia 2023, 11:00
Producent: Meyer Sound
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Na tegorocznych targach Integrated Systems Europe (ISE) w Barcelonie, Meyer Sound zaprezentuje nowy produkt, który ma mieć znaczący wpływ rynek koncertowy i branżę nagłośnienia instalacyjnego. Zaledwie rok temu firma zadebiutowała niezwykle udanym wielkoformatowym systemem liniowym PANTHER, wyznaczając nowy standard w branży i nowy kierunek dla technologii Meyer Sound.

 

Na targach ISE zaprezentujemy nowy potężny głośnik wyposażony w technologię Milan, który rozszerza i uzupełnia możliwości uznanego już na całym świecie systemu PANTHER.

John McMahon - Wiceprezes Meyer Sound

 

Na stoisku Meyer Sound (hala 5, 5F100) będzie również prezentowany pojedynczy moduł PANTHER - do którego będzie można się "przymierzyć" - aby zademonstrować jego niewielką wagę 68 kg i kompaktowe rozmiary. Wiodąca w swojej klasie wydajność akustyczna PANTHER została już sprawdzona w realnych warunkach i poparta najnowszą technologią, w tym systemem sieciowym Milan AVB w standardzie.

 

[img:1]
Meyer Sound PANTHER

 

Cieszący się zawsze dużą popularnością Tech Bar został podwojony na ISE 2023. Jeden Tech Bar będzie zawierał narzędzie do projektowania i miksowania dźwięku przestrzennego Spacemap Go, z wykorzystaniem gamy kompaktowych głośników IntelligentDC. Drugi Tech Bar skupi się na możliwościach i elastyczności nowych głośników ULTRA-X20 oraz subwooferów USW-112P, również zintegrowanych z siecią Milan.

Oba Tech Bary zademonstrują nową platformę oprogramowania Nebra firmy Meyer Sound, która zapewnia szybkie i intuicyjne połączenie sieci audio Milan wraz z kompleksowym monitorowaniem systemu za pośrednictwem tej samej sieci lub, w celu zapewnienia kompatybilności w tył, z istniejącymi systemami, za pośrednictwem RMServer.

 

[img:2]
Meyer Sound Nebra

 

Meyer Sound wprowadzi również kolejny nowy produkt kompatybilny z Nebrą, który jest zoptymalizowany do zastosowań instalacyjnych.

 

Meyer Sound odnotował rekordową sprzedaż w 2022 roku i będziemy starać się nie stracić tego impetu w 2023 roku, zaczynając od ISE. Nasz zespół nie może się doczekać bezpośrednich spotkań w Barcelonie z naszymi klientami z całego świata.

John McMahon - Wiceprezes Meyer Sound

 

ISE 2023 odbędzie się w Barcelonie, w Fira Barcelona, od 31 stycznia do 3 lutego 2023 r.

 

[img:3]
 
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Meyer Sound Meyer Sound www.meyersound.com

Dystrybucja w Polsce:

Rok wyjątkowych innowacji według Sennheiser - Zapowiedź ISE'23
Więcej wiadomości