Meinl Cymbals pokazał nowości na 2023 rok

Meinl Cymbals pokazał nowości na 2023 rok

9 lutego 2023, 11:00
Producent: Meinl Cymbals

Nowy rok to zawsze nowa odsłona produktowa, którą przygotowuje każdy producent. Przyjrzeliśmy się bliżej temu, co zaoferował Meinl i postanowiliśmy wybrać najciekawsze propozycje.

 

1. 15" Polyphonic Hihat

Ekspresyjne, dzięki zmiennemu profilowi z cienkimi krawędziami i grubszym, nielakierowanym dzwonkiem. Waga medium/thin pozwala im być bardzo wszechstronnymi i zasłużyć na ich polifoniczną nazwę.

 

[img:1]

 

2. 18" Byzance Dark Trash China

Charakteryzuje się elastycznym odczuciem i ciemnym tonem, aby wesprzeć ogólny charakter talerza. Wycięcia w otworach pozwalają uzyskać szybsze akcenty.

 

[img:2]

 

3. 22" Byzance Vintage Equilibrium Ride - Matt Garstka Signature

Nowy 22-calowy ride sygnowany przez Matta Garstkę, charakteryzuje się przenikliwym bellem, który sprawdza się w dynamicznych gatunkach muzycznych. Przyjemny atak pałeczkami z wzorców jazzowych, które są powszechne w muzyce progresywnej.

 

[img:3]

 

4. 18" and 20" Pure Alloy Custom Extra Thin Hammered Crashes

Talerze mają niestandardową górę wykonaną z ciemnego brązu i super powierzchnią, którą operujemy za pomocą główki pałki. Wytwarzając aksamitny trzask pod pałką ze względu na cieńszą wagę, talerze posiadają naprawdę szeroki zakres dynamiczny.

 

[img:4]

 

5. 13" Classics Custom Dark Hihat

Charakteryzujący się wysokim tonem z agresywnym, silnym atakiem. Mimo głownie ciemnego brzmienia poprzez ślady młotka pojawiają się nieco cieplejsze nuty.

 

[img:5]

 

6. 16" and 18" Classics Custom Brilliant Thin Crashes

Crashe 16″ i 18″ są lekkie, dzięki czemu wyzwalają się szybko i wyrażają bardziej mroczny charakter i ciepłą tonację. Ich miękkość w dotyku pod pałką sprawia, że te talerze sprawdzają się bardziej do gry przy niskim lub średnim poziomie głośności. Nadają się do wielu zastosowań, od klubów po domowe studia.

 

[img:6]

 

7. Practice HCS Cymbals | 14" Hihat, 16" and 18" Crashes, 20" Ride

Stworzony do grania przy niskim poziomie głośności, dzięki czemu możesz ćwiczyć w dowolnym momencie, nie przeszkadzając rodzinie ani sąsiadom. Talerze są wykonane ze stopu mosiądzu i mają unikalny wzór otworów zaprojektowany przez MEINL, aby uzyskać autentyczny dźwięk i wyczucie pod pałką.Talerze są dostępne w rozmiarach: Hihat 14", 16" + 18" Practice Crash, 20" Practice Ride, a także jako zestaw talerzy treningowych 14" - 16" - 20".

 

[img:7]
  
Ride Hi-Hat China Crash Talerze

Perkusja

Warsztaty z Maćkiem Gołyźniakiem w łódzkim Drum Roomie
Więcej wiadomości