Adam Hall Integrated Systems startuje na ISE 2023

Adam Hall Integrated Systems startuje na ISE 2023

27 stycznia 2023, 10:00
Producent: ADAM HALL
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Niemiecki producent technologii eventowych, Adam Hall, ogłosił utworzenie nowej dywizji działającej w obrębie grupy, tworząc firmę Adam Hall Integrated Systems.

Dążąc do zajęcia się wszystkimi częściami rynku urządzeń instalacyjnych AVL, niemiecki producent technologii eventowych, Adam Hall ogłosił utworzenie nowego działu - Adam Hall Integrated Systems. Nowy pion biznesowy obejmie marki LD Systems, Palmer, Cameo, GravityDefender i Adam Hall, z naciskiem na dostarczanie rozwiązań dla obiektów kulturalnych, handlu detalicznego, edukacyjnych, korporacyjnych, hotelarstwa i obiektów publicznych.

 

[img:2]

 

Debiutująca na targach ISE 2023 pod koniec tego miesiąca w Barcelonie w Hiszpanii firma Adam Hall Integrated Systems jest prowadzona przez Gabriela Alonso Calvillo. Zgromadzi ona pod jednym dachem nie tylko wszystkie produkty producenta zorientowane na instalację, ale również zgrupuje różnych ekspertów firmy ds. zastosowań, aby wspierać i doradzać klientom przez cały czas trwania projektu AV, od przetargu po uruchomienie. 

 

Całkiem sensownym było stworzenie odpowiedniego miejsca dla naszej gamy rozwiązań instalacyjnych, z własną odrębną tożsamością, która będzie zarówno bardziej widoczna, jak i dostępna dla naszych klientów z całego świata.

Gabriela Alonso Calvillo - CEO Adam Hall Integrated Systems

 

[img:3]
Od lewej: Gabriela Alonso Calvillo i Nik Gledic

 

Nik Gledic, globalny dyrektor sprzedaży w firmie Adam Hall, tworzy dedykowany zespół ds. sprzedaży i rozwoju biznesu dla nowego pionu biznesowego. Jak mówi Gledic:

  

Zaczęliśmy tworzyć dedykowany zespół sprzedaży produktów instalacyjnych i obecnie poszukujemy pasjonatów, którzy do nas dołączą. Naszym celem jest zbudowanie zespołu ekspertów AV i osiągnięcie takiego samego sukcesu na rynku instalacyjnym, jak w przypadku innych branż. Oprócz możliwości pracy, poszerzamy również naszą sieć partnerów i dystrybucji, dlatego nie możemy się doczekać nawiązania kontaktu z nowymi potencjalnymi klientami podczas ISE. 

Nik Gledic - Globalny dyrektor sprzedaży Adam Hall

 

Portfolio instalacyjne Adam Halla obejmuje głośniki, wzmacniacze, wzmacniacze miksujące, mikrofony i procesory sygnału, a także okablowanie i akcesoria, oświetlenie LED i sterowanie.

 

[img:1]
 
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ADAM HALL rozwiń listę sklepów

Pro Audio

HiQnet Audio Architect 2.50.0 - Nowa wersja dostępna do pobrania
Więcej wiadomości