EAW wyeksponuje KF210 i AC6 na swoim stoisku na ISE 2023

EAW wyeksponuje KF210 i AC6 na swoim stoisku na ISE 2023

30 stycznia 2023, 09:00
Producent: EAW
Dystrybucja: SoundTrade

Firmy Eastern Acoustic Works (EAW) nie zabraknie w tym roku na targach ISE 2023 (stoisko 7K140) w Barcelonie, gdzie zaprezentuje m.in. nowy dwudrożny system liniowy KF210 i głośnik kolumnowy AC6 ADAPTive. Na stoisku będzie też cały czas "dyżurował" John Dodson z ProCon AV, najnowszego producenta wchodzącego w skład grupy.

 

[img:3]
EAW KF210

 

Oferując deklarowany maksymalny SPL na poziomie 141 dB, trzypunktowy rigging i ochronę przed warunkami pogodowymi, KF210 jest świetnym wyborem dla małych ekip technicznych pracujących na średnich i dużych festiwalach plenerowych, imprezach firmowych, w domach modlitwy, centrach sztuk widowiskowych lub teatrach. Oferuje dwa symetrycznie rozmieszczone 10-calowe głośniki niskotonowe, 90-stopniową dyspersję w poziomie oraz wysokotonowy przetwornik ciśnieniowy z 3-calową cewką, współpracujący z opatentowanym przez EAW Isophasic Waveguide.

 

 

Nowy głośnik kolumnowy AC6 ADAPTive jest nieco mniejszy niż jego poprzednicy, ale zawiera równie wiele funkcji. Zarządzany przez oprogramowanie EAW Resolution 2, AC6 został zaprojektowany w celu kompensacji pokrycia i kierunkowości dzięki technologii Adaptive Performance. Podobnie jak w przypadku innych modeli ADAPTive, AC6 jest zintegrowany z siecią Dante, posiadając jednocześnie w backupie wejścia analogowe.

 

Zobacz także: Adaptacyjne zestawy EAW AC6 na NAMM'22

[img:2]

 
więcej: eaw.com
Kolumny i głośniki Systemy liniowe

Pro Audio

Firma I AM MUSIC postawiła na systemy głośnikowe CODA Audio
Więcej wiadomości