Defender XPRESS - Najszybsze urządzenie do ochrony kabli

Defender XPRESS - Najszybsze urządzenie do ochrony kabli

31 stycznia 2023, 08:00
Producent: Defender
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Defender zaprezentował nową serię XPRESS. Te nakładane osłony, wyposażone w kanał kablowy, dostępne są w dwóch wersjach (XPRESS 40 i XPRESS 100) z kanałami kablowymi o szerokości 40 mm i 100 mm i mogą być szybko i łatwo umieszczone nad kablami i wężami, które zostały już ułożone.

Dzięki temu osłony kablowe XPRESS nadają się do różnych zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych na imprezach, festiwalach, jarmarkach świątecznych, targach, w centrach handlowych, studiach czy biurach. Ponadto modele XPRESS posiadają powierzchnię Defender 3D LaserGrip, która zapewnia szczególnie wysoką odporność na poślizg i wstrząsy, nawet w przypadku przejechania wózkiem, taczką lub rowerem.

 

[img:1]

 

Osłony kablowe XPRESS 40 i XPRESS 100 oferują najszybszą obsługę spośród wszystkich modeli Defender. Głównym, decydującym o tym czynnikiem jest brak podstawy, dzięki czemu osłona kablowa jest szczególnie łatwa do zainstalowania w istniejących trasach kablowych. Podczas gdy w podobnych przypadkach często stosuje się zwykłą matę ochronną, osłony kablowe XPRESS zapewniają znacznie solidniejsze i bezpieczniejsze rozwiązanie dla ludzi i materiałów.

 

[img:4]

 

Pomimo niewielkiej wagi, osłony kablowe XPRESS mają wysoką nośność 0.5 tony na ułożoną powierzchnię 20 x 20 cm, co oznacza, że bez problemu mogą po nich przejeżdżać nawet samochody.

 

[img:2]

 

Podobnie jak w przypadku wypróbowanej serii Micro i MIDI 5 2D, innowacyjna powierzchnia 3D LaserGrip zapewnia osłonom kablowym XPRESS również szczególne właściwości antypoślizgowe. Dzięki specjalnemu kształtowi i strukturze powierzchni minimalizuje również ryzyko przypadkowego przesunięcia całej linii osłon kablowych.

 

[img:5]

 

Osłony kablowe Defender nie zawierają toksycznego, szkodliwego dla środowiska PVC i są produkowane w sposób zgodny ze zrównoważonym rozwojem. W serii XPRESS zastosowano niezwykle stabilny, odporny na złamania materiał TPU (termoplastyczny poliuretan), który jest wykonany głównie z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i nadaje osłonom kablowym wysoką trwałość zgodnie z normą TÜV SÜD.

Seria Defender XPRESS produkowana jest w 100% w Niemczech i objęta 5-letnią gwarancją.

 

[img:3]
 
Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Defender rozwiń listę sklepów

Pro Audio

EAW prezentuje wzmacniacz UXA4416 wraz z aktualizacją Resolution
Więcej wiadomości