Lampy Cameo H1 z wyróżnieniem Good Design Award 2022

Lampy Cameo H1 z wyróżnieniem Good Design Award 2022

30 stycznia 2023, 10:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Lampy z serii Cameo H1 otrzymały renomowaną nagrodę Good Design Award 2022 w kategorii "Oświetlenie". Wręczana corocznie przez Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design, jest najstarszą nagrodą projektową na świecie i międzynarodowym znakiem rozpoznawczym innowacyjnego wzornictwa. Przyznając nagrodę, dziesięcioosobowe jury doceniło połączenie ponadczasowego i funkcjonalnego języka projektowego opraw H1, które bez problemu pasują do każdej instalacji i wystroju wnętrza.

 

 

Ustanowiona w Chicago w 1950 roku przez byłego kuratora MoMA Edgara Kaufmanna, Jr i innych pionierów nowoczesnego wzornictwa, takich jak Charles i Ray Eames, Russel Wright, George Nelson i Eero Saarinen, nagroda Good Design Awards co roku honoruje wyjątkowe osiągnięcia projektowe najlepszych projektantów przemysłowych i graficznych oraz wiodących na świecie producentów. Kategorie sięgają od mebli i sprzętu AGD po rozwiązania przemysłowe, aplikacje i projekty graficzne. W ten sposób "Good Design" nagradza zawsze produkty wysokiej jakości, które przekonują formą, funkcją i estetyką.

 

[img:2]

 

H1 Houselights to lampy instalacyjne LED o minimalistycznym wyglądzie skierowane do instalatorów oświetlenia, architektów i specjalistów od oświetlenia pomieszczeń poszukujących kompaktowego i nastrojowego rozwiązania oświetleniowego do zastosowania w wielu różnych miejscach. Zakres zastosowań Houselight rozciąga się od teatrów i stoisk targowych po gastronomię, hotele i inne. Ze względu na świadomie minimalistyczne wzornictwo tę lampę instalacyjną można harmonijnie wkomponować w każdą aranżację wnętrza.

 

[img:1]

 

Dostępne w białej lub czarnej matowej obudowie oprawy, dyskretnie wkomponowują się w istniejące wnętrze - a wraz z oferowanymi wersjami generowanego światła Full-Color, Warm white i regulowany Daylight zachwycają również technicznymi właściwościami oświetleniowymi.

 

Wow, co za zaszczyt! Good Design Award jest stałą gwiazdą na niebie designu i po raz kolejny udowadnia nam, że dzięki Cameo możemy przekonać do siebie nie tylko techników oświetleniowych, ale także ekspertów od designu. Uznanie naszych holistycznych przedsięwzięć przez jury Good Design Awards zachęca nas do dalszego przełamywania nowych granic i przewodzenia jako innowacyjny producent technologii eventowych.

Alexander Pietschmann - Dyrektor zarządzający Adam Hall Group

 

Już w 2022 roku seria Cameo H1 została wyróżniona nagrodą German Design Award oraz Iconic Award Niemieckiej Rady Wzornictwa w dziedzinie projektowania wnętrz.

 

[img:3]
 
Oświetlenie architektoniczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

OTOS SP6 i OTOS B5 - Cameo prezentuje nowe głowice IP65
Więcej wiadomości