Robbie Williams zagra w marcu w Krakowie

Robbie Williams zagra w marcu w Krakowie

28 stycznia 2023, 14:00

Robbie Williams wystąpi w TAURON Arenie Kraków w ramach trasy koncertowej 'XXV’. Muzyk będzie świętował 25-lecie solowej kariery i zagra w naszym kraju 12 marca 2023 roku. [img:1]

Nowa trasa koncertowa rozpoczęła się 20 stycznia 2023 roku w Bolonii we Włoszech i obejmuje swoim zasięgiem takie europejskie miasta jak Paryż, Amsterdam, Berlin, Kraków i Barcelona. Stanowi celebracją 25-lecia działalności artysty. Na początku września na półki sklepowe trafiła płyta „XXV”, na której znaleźć można jego największe solowe przeboje i ulubione utwory fanów.

Płyta „XXV” już w pierwszym tygodniu po premierze notowała szczyty list przebojów. Na początku września Robbie Williams po raz 14 trafił na 1. miejsce zestawień w Wielkiej Brytanii, bijąc tym samym rekord ustanowiony przez Elvisa Presley’a, który na topie brytyjskich list znalazł się 13 razy. Obecnie tylko The Beatles mają na koncie więcej numerów 1 na wyspach niż Robbie, który króluje w kategorii wykonawców solowych. Po dodaniu albumów wydanych z formacją Take That, liczba brytyjskich numerów jeden w przypadku Williamsa rośnie aż do 19. Dzięki temu zajmuje on drugą lokatę w zestawieniu artystów cieszących się największą liczbą pierwszych miejsc w Wielkiej Brytanii, biorąc pod uwagę zarówno twórczość solową, jak i w zespole. Wyżej od Robbiego Williamsa jest tylko Paul McCartney.

Robbie Williams
The XXV Tour
Niedziela
12.03
19:00

Pop

Muzyka

Nocny Kochanek - trasa koncertowa
Więcej wiadomości