Głośniki sufitowe Yamahy w bazie danych EASE Address

Głośniki sufitowe Yamahy w bazie danych EASE Address

1 lutego 2023, 09:00

Yamaha ogłosiła, że jej głośniki sufitowe z serii VXC i VC są teraz kompatybilne z oprogramowaniem predykcyjnym EASE Address. Dzięki temu symulacja rozmieszczenia głośników sufitowych i poziomów ciśnienia akustycznego jest szybsza i bardziej elastyczna dla projektantów systemów korzystających z głośników tych serii.

 

[img:5]

 

Głośniki sufitowe z serii VXC i VC dedykowane są do instalacji nagłośnieniowych w pomieszczeniach korporacyjnych, edukacyjnych i komercyjnych. Wspierane do tej pory przez Yamahowskie oprogramowanie Commercial Installation Solutions Speaker Calculator (CISSCA) i oprogramowanie konfiguracyjne systemu Nexo NS-1, obecnie mogą "pochwalić się" poszerzonym zakresem możliwości konfiguracyjnych dla projektantów systemów.

 

[img:4]

 

EASE Address jest bardzo prosty w użyciu. Po narysowaniu widoku z góry obiektu użytkownik wybiera modele głośników, a rozmieszczenie jest automatycznie obliczane z uwzględnieniem poziomów ciśnienia akustycznego. Możliwa jest również obsługa manualna, pozwalająca użytkownikowi usuwać głośniki z projektu systemu lub przenosić je, np. uwzględniając ograniczone miejsca instalacji.

 

[img:6]

 

CISSCA firmy Yamaha szybko symuluje wymaganą liczbę i rozmieszczenie szerokiej gamy głośników, po odpowiedzeniu na kilka pytań zadanych instalatorowi, podczas gdy wysoko ceniony NS-1 firmy Nexo pomaga użytkownikom osiągnąć równomierny rozkład ciśnienia akustycznego w dowolnym miejscu, w tym w dużych obiektach. Wsparcie EASE Address jeszcze bardziej rozszerzy opcje użytkownika, umożliwiając mu wybór kalkulatora dokładnie dopasowanego do jego preferencji i zastosowań. Jako firma zawsze słuchamy naszych klientów i będziemy nadal zapewniać wsparcie dla najbardziej elastycznych, intuicyjnych i precyzyjnych aplikacji do projektowania systemów.

Thomas Hemery - Dyrektor generalny działu marketingu i sprzedaży PA firmy Yamaha

 

[img:3]

 

więcej: pl.yamaha.com
Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne

Gdzie kupić?

Yamaha Commercial Audio Yamaha Commercial Audio pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

KONTEL Sp. z o.o. Sp. k. (Dystrybutor)

adres:
Rakowiecka 30 02-528 Warszawa

MBS Sp. z o.o.

adres:
Al. Lotników 22 02-668 Warszawa
MOSiR Katowice - Sport przy wzorowym nagłośnieniu
Więcej wiadomości