Sennheiser na ISE 23: TeamConnect, Evolution Wireless Digital i wiele więcej

Sennheiser na ISE 23: TeamConnect, Evolution Wireless Digital i wiele więcej

31 stycznia 2023, 10:00
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma Sennheiser zaprezentuje na Integrated Systems Europe (ISE) 2023 w Barcelonie swoje nowe produkty i efekty biznesowych kooperacji. Stoisko Sennheiser (3C600) znajduje się w Hali 3 FIRA Barcelona, Gran Via i będzie oferowało interaktywne przestrzenie demonstracyjne, które umożliwią uczestnikom zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami niemieckiego producenta. Targi odbędą się w dniach 31 stycznia - 3 lutego.

 

Usłysz, aby uwierzyć - rozwiązania TeamConnect

Na stoisku Sennheiser na ISE 2023 po raz kolejny znajdą się dwie sale demonstracyjne. W jednym z pomieszczeń zostanie po raz pierwszy publicznie zademonstrowane najnowsze rozwiązanie z rodziny TeamConnect. Odwiedzający będą mieli okazję nie tylko ocenić wygląd produktu, ale także przetestować w warunkach na żywo wysoką jakość audio, jakiej można oczekiwać od Sennheisera.

W drugim pokoju demonstracyjnym znajdzie się wielokrotnie nagradzany i dostępny na rynku TeamConnect Ceiling 2 (TCC 2), gdzie Sennheiser ponownie zaprezentuje integrację i możliwości śledzenia wiązki za pomocą kamer partnera – firmy QSC Q-SYS. Warunki prezentacji TCC 2 będą odwzorowywać rzeczywiste środowisko konferencyjne, umożliwiając odwiedzającym przetestowanie doskonałego mikrofonu sufitowego, któremu zaufały już tysiące użytkowników na całym świecie.

 

[img:3]
 

Przedłużenie gwarancji na rozwiązania sufitowe TeamConnect

Od końca pierwszego kwartału 2023 rozwiązania sufitowe TeamConnect będą objęte rozszerzoną gwarancją. Dzięki własnej produkcji i wzorowym relacjom z dostawcami, Sennheiser nie tylko był w stanie utrzymać niezawodne terminy dostaw dla tych produktów, ale ich jakość została potwierdzona odpowiednimi certyfikatami. Dodatkowe szczegóły dotyczące przedłużenia gwarancji, w tym warunki obowiązywania, zostaną przedstawione na ISE.

 

[img:2]

 

Wspomaganie słyszenia i nie tylko

MobileConnect jest wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem wspomagającym słyszenie, które umożliwia osobom niedosłyszącym uczestnictwo w spotkaniach i wykładach poprzez wykorzystanie własnego smartfona. Na tegorocznych targach ISE Sennheiser zaprezentuje nowe, ekscytujące funkcje, w tym dostosowywanie aplikacji oraz istotną funkcję talk-back, która rozszerza możliwości MobileConnect poza zwykłe słuchanie wspomagające.

Nowa funkcjonalność Audience Mic przekształca każdy smartfon w mikrofon, dzięki czemu użytkownicy MobileConnect mogą komunikować się bez ograniczeń. Audience Mic sprawia, że MobileConnect z rozwiązania wspomagającego słyszenie staje się dwukierunkowym narzędziem komunikacji. Mówca po prostu mówi do swojego smartfona, a jego głos jest przekazywany bezpośrednio do telefonów innych uczestników w pomieszczeniu, przez nagłośnienie sali oraz do tych, którzy mogą uczestniczyć zdalnie.  

Na stoisku Sennheisera można będzie ocenić pełny potencjał MobileConnect: odwiedzający będą mogli doświadczyć zarówno dostosowywania aplikacji, jak i funkcji Audience Mic poprzez demonstracje na żądanie.

 

EW-DX przejmuje scenę

Po raz pierwszy na targach ISE zostanie zaprezentowany najnowszy produkt z rodziny Evolution Wireless Digital. Zaprojektowany, aby ułatwić współpracę i naukę, system mikrofonowy EW-DX jest wystarczająco wydajny i elastyczny, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym zastosowaniom biznesowym i profesjonalnym. Dzięki prostej instalacji i integracji, system łatwo skaluje się w istniejącej sieci Dante, od najmniejszej sali konferencyjnej lub klasy do największych instalacji edukacyjnych i korporacyjnych.

 

[img:1]

 

Nowy planer pomieszczeń online

Sennheiser ogłosi również pierwszą edycję nowego, opartego na przeglądarce narzędzia do planowania nagłośnienia sal. Sennheiser Room Planner jest intuicyjnym narzędziem do konfiguracji pomieszczenia, które pomoże klientom znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie Sennheiser dla ich sal konferencyjnych. Użytkownicy będą mogli dopasować produkty do swoich potrzeb i optymalne je umiejscowić w oparciu o takie czynniki jak wielkość sali i rozmieszczenie głośników.

W miarę uwzględniania opinii klientów oraz dodawania nowych rozwiązań do portfolio produktów Sennheiser będzie opracowywał kolejne wersje narzędzia. Pierwsza wersja będzie dostępna na stoisku niemieckiego producenta. Uczestnicy będą mogli skorzystać z planera pomieszczeń i zaprojektować swoją własną salę konferencyjną bezpośrednio na miejscu.

 

Globalne partnerstwo dla swobody projektowania 

Wolność projektowania to cel intuicyjnych, agnostycznych produktów Sennheisera i rozległego systemu partnerów. Poprzez sieć globalnych partnerstw Sennheiser oferuje klientom elastyczność w projektowaniu i realizacji ich własnych planów z gwarancją jakości i bez hermetycznych ekosystemów. Na tegorocznych targach ISE rozwiązania Sennheisera będą prezentowane na stoiskach takich marek jak Bose Professional, Cannon, Creston, Kramer, Lumens, Maverick, Q-SYS, Xilica i Xilinx, a także oczywiście na własnym stoisku niemieckiej firmy. Partnerstwa te pokazują, jak różni dostawcy mogą się połączyć, aby dostarczyć lepsze rozwiązania audio ułatwiające współpracę i naukę. 

 

Zobacz także: TeamConnect Ceiling 2 - Matrycowy mikrofon sufitowy do systemów konferencyjnych

 
więcej: sennheiser.pl
Mikrofony, pulpity mikrofonowe Systemy konferencyjne Systemy bezprzewodowe Mikrofony

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Pro Audio

FBT X-LITE 112A - uniwersalne narzędzie nagłośnieniowe
Więcej wiadomości