JBL Performance v1.2 - Nowa aktualizacja dostępna do pobrania

JBL Performance v1.2 - Nowa aktualizacja dostępna do pobrania

2 lutego 2023, 10:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

JBL Performance to aplikacja przeznaczona do kontroli, konfiguracji i monitorowania systemów nagłośnieniowych serii SRX900. Prowadzi użytkownika przez etapy projektowania systemu, testowania, strojenia i monitorowania.

Intuicyjny interfejs drag-and-drop szybko tworzy grupy systemowe, które wykorzystują potężne przetwarzanie sygnału w urządzeniu, w tym filtry Gain, Delay, EQ i Array Calibration, zapewniając wydajny proces strojenia i optymalizacji.

 

 

Testowanie urządzeń w czasie rzeczywistym i monitorowanie systemu daje pewność, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami. Protokół HControl firmy JBL Professional eliminuje kłopotliwy obowiązek zarządzania adresami IP w miejscu instalacji i działa bezproblemowo na dostępnym sprzęcie sieciowym, będąc jednocześnie w pełni kompatybilnym z Wi-Fi.

 

[img:1]
 

Aplikacja JBL Performance jest częścią kompletnego ekosystemu oprogramowania. Integruje się z innym oprogramowaniem JBL Professional, w tym z oprogramowaniem do predykcji akustycznej JBL Line Array Calculator III oraz aplikacją JBL Array Link.

Link do filmików szkoleniowych znajdziecie tutaj.

 

[img:2]
 
więcej: jblpro.com
Kolumny i głośniki Inne Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Studio

Słynna konsoleta Harrisona na Twoim biurku
Więcej wiadomości