Adam Hall Integrated Systems QUESTRA [ISE 2023]

Adam Hall Integrated Systems QUESTRA [ISE 2023]

7 lutego 2023, 10:15
autor: Daniel Zimerman
Producent: ADAM HALL LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Potężne oprogramowanie do projektowania i zarządzania sieciowymi rozwiązaniami instalacyjnymi LD Systems o nazwie QUESTRA zaprezentowano podczas minionych targów ISE 2023 w Barcelonie. Na stoisku Adam Hall, jak się można było spodziewać, tłumy, tłumy, tłumy. Nowe rozwiązania z zakresu Integrated Systems przyciągnęły nie tylko integratorów skupionych wokół platformy QUESTRA, ale także firmy rentalowe zainteresowane systemem nagłośnienia koncertowego MAILA.

Adam Hall Integrated Systems QUESTRA oraz nowe procesory

 

 

LD Systems marka Adam Hall Group oferuje szeroką gamę solidnych, dobrze przemyślanych rozwiązań audio do zastosowań tak różnych jak trasy koncertowe i wydarzenia na żywo, DJ i MI, plus oczywiście systemy zintegrowane. Portfolio systemów zintegrowanych obejmuje dedykowane rozwiązania głośników, wzmacniacze mocy, wzmacniacze miksujące, przedwzmacniacze, systemy bezprzewodowe i mikrofony oraz wiele innych. QUESTRA to nowy mózg oprogramowania, który ułatwia planowanie, projektowanie, konfigurację i zarządzanie projektem.

 

[img:4]

[img:5]

[img:6]

 

QUESTRA umożliwia dostęp do pełnych możliwości DSP wszystkich urządzeń instalacji audio marki LD Systems, pozwalając na konfigurację sieci audio dowolnej wielkości oraz zarządzanie i kontrolę każdego urządzenia z jednej aplikacji. Oprogramowanie zawiera również potężny edytor do tworzenia niestandardowych paneli użytkownika do zdalnego sterowania, które mogą być obsługiwane z komputerów z systemem Windows lub dowolnego urządzenia przenośnego z systemem Android lub iOS.

 

[img:1]

[img:3]

 

Administratorzy mogą tworzyć użytkowników, przypisywać im określone role i ograniczać dostęp do określonych funkcji, zapewniając w ten sposób, że krytyczne ustawienia sieci nie mogą być modyfikowane. Presety urządzeń dopasowane do różnych aplikacji użytkownika mogą być łatwo tworzone i zarządzane w systemie QUESTRA, a następnie uruchamiane za pomocą paneli poszczególnych użytkowników. Ponadto, dzięki zdalnemu dostępowi do sieci audio, monitoring i wsparcie mogą być zapewnione z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

 

Nowe wzmacniacze instalacyjne LD Systems

 

[img:10]

 [img:11]

[img:12]

[img:8]

[img:9]

 

Dla menedżera produktu Adam Hall Integrated Systems, Gabriela Alonso, QUESTRA jest czymś w rodzaju game-changera, jeśli chodzi o wdrażanie projektów instalacji audio LD Systems.

 

QUESTRA daje pełną kontrolę nad projektem przed, w trakcie i po uruchomieniu. Klienci mogą zaplanować swoje projekty i przygotować konfiguracje systemu zanim jeszcze dotrą na miejsce i zaczną instalować jakikolwiek sprzęt. Mogą nawet tworzyć panele użytkownika i demonstrować je swoim klientom z wyprzedzeniem. Intuicyjny, przyjazny dla użytkownika interfejs z przejrzystym menu ułatwia budowanie i konfigurowanie sieci. Po zainstalowaniu na miejscu wystarczy przesłać przygotowaną konfiguracje offline do urządzeń online obecnych w sieci, dostroić ustawienia zgodnie z wymaganiami i gotowe! To naprawdę nie może być bardziej proste i jest to ogromna oszczędność czasu dla wszystkich integratorów używających produktów LD Systems.

Gabriel Alonso - Menedżer produktu Adam Hall Integrated Systems

 [img:13]

 

System nagłośnieniowy MAILA

Oprócz QUESTRA, Adam Hall Integrated Systems zaprezentował MAILA marki LD Systems: "Modular All-Round Intelligent Line Array", który po raz pierwszy zadebiutował na targach Prolight + Sound 2022. W pełni skalowalny i niezwykle elastyczny z możliwościami konfiguracji od ustawienia naziemnego do systemów podwieszanych, MAILA jest przełomowym rozwiązaniem dla profesjonalnych aplikacji dźwiękowych, klubów i dużych hal. Jego smukła, pozbawiona kabli koncepcja konstrukcyjna sprawia, że jest on również atrakcyjną propozycją dla teatrów.

Zaawansowany zestaw funkcji, w tym bezprzewodowe połączenie SmartLink+, opatentowany przez LD Systems mechanizm EasySplay do regulacji kątów ustawienia oraz darmowa aplikacja konfiguracyjna MAILA sprawiają, że MAILA jest jednym z najbardziej innowacyjnych i adaptowalnych rozwiązań w dziedzinie nagłośnienia dostępnych obecnie na rynku.

 

Źródła dźwięku Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Wzmacniacze i miksery instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ADAM HALL rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości