RNR Warszawa - Przynieś gitarę i odbierz struny Martin ZA DARMO!

RNR Warszawa - Przynieś gitarę i odbierz struny Martin ZA DARMO!

9 lutego 2023, 10:00
Producent: Martin Guitars
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Zbliża się czas na wymianę strun w Twoim instrumencie? W takim razie mamy dla Ciebie świetną wiadomość: salon muzyczny RNR Warszawa przy ulicy Polnej 30 organizuje akcję Martin Restring. Na czym to polega? Po prostu przyjdź tam z gitarą 16 lutego w godzinach otwarcia (11:00 - 19:00), a pracownicy za darmo wymienią Ci na miejscu stare struny na nowy komplet sygnowany logiem Martin.

Mało? No to dorzucamy do puli szansę wygrania zakupu gitary Martin LX1 za symboliczną złotówkę. Martin Restring to istotny etap gruntownych zmian, jakie przeszedł w ostatnim czasie zasłużony dla warszawskiej sceny muzycznej sklep RNR. Niedawno mieliśmy tam do czynienia z uroczystym otwarciem efektownych ekspozycji marek Gibson, Marshall, Epiphone czy Taylor. W RNR Warszawa powstało też pierwsze na świecie studio Focal Professional – marki kultowej wśród pasjonatów dźwięku najwyższej próby.

 

[img:3]

 

Wszystkie instrumenty i elementy wyposażenia studia są dostępne do przetestowania na miejscu. Nie zaznasz więc ani chwili nudy podczas oczekiwania na swoją kolej do zmiany strun.

 

RNR zmienia się dla muzyków

Restringowa akcja to kolejny krok w kierunku uczynienia z salonu RNR w Warszawie miejsca, które łączy muzyków grających na różnych instrumentach i reprezentujących różne gatunki. Co godne podkreślenia: choć wydarzenie odbywa się pod znakiem Martina, możesz zabrać ze sobą gitarę dowolnej marki.

 

[img:4]

 

Zdecydowanie warto przyjść, jako że darmowy komplet strun piechotą nie chodzi (a ich wymiana dokonana przez gitarowego specjalistę – również)! Zwłaszcza, że mowa tu o strunach Martin. Ten legendarny producent wytwarza je już od ponad 50 lat. I wciąż robi to na miejscu, we własnej fabryce, stosując innowacyjne technologie zapobiegające korozji przy braku jakichkolwiek strat po stronie brzmienia.

Zapisz się na wydarzenie na Facebooku, żeby na pewno nie przegapić tej okazji.

 

Czas i miejsce

 
  • 16 lutego 2023, godz. 11:00 - 19:00
  • Salon muzyczny RNR, ul. Polna 30 Warszawa

 

 

 
więcej: rnr.pl
Gitary Akcesoria gitarowe Struny

Gdzie kupić?

Martin Guitars Martin Guitars www.martinguitar.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Martin Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Gibson i Slash serwują nam gitarowy old school
Więcej wiadomości