Solar Guitars XF6FRFSB - Maszyna do metalu made in Europe

Solar Guitars XF6FRFSB - Maszyna do metalu made in Europe

15 lutego 2023, 17:00
Producent: Solar Guitars

Solar Guitars w pełni europejskie! Do tej pory marka wynaleziona przez youtubera Olę Englunda kojarzona była głównie z instrumentami, wykonywanymi na dalekim wschodzie. Ale to już przeszłość! Za sprawą modelu XF6FRFSB firma staje w szranki z innymi markami, kojarzonymi z wyższym segmentem rynku gitarowego.

 

 

Solar Guitars XF6FRFSB to wykonany w Europie instrument, adresowany do gitarzystów, szukających gitary z naprawdę wysokiej półki. Do dyspozycji mamy mahoniowy korpus z pięknym, klonowym topem (AAA book-matched flat flame maple). Skala instrumentu to „gibsonowskie” 24.75 cala, a na podstrunnicy wykonanej z materiału Richlite znajdują się 22 progi super jumbo, wykonane z nierdzewnej stali. Całość doskonale dopełnia wykończenie Solarburst.

 

[img:1]

 

„Po maską” znajdziemy dwa fabryczne humbuckery (Solar Modern SA56BEU oraz SA56NEU), jeden potencjometr volume, trójdrożny przełącznik oraz killswitch. Prosto i skutecznie. Do kogo adresowana jest ta gitara? Z pewnością do wielbicieli cięższych gatunków metalu, którzy podobnie jak Ola, wielbią Dimebaga Darrella.

 

[img:2]
 
Elektryczne Gitary

Gitara

Relacja: Dealer Day 2023 - W gościnie u Audiostacji
Więcej wiadomości