Cameo ZENIT B200 rozświetliły imprezę Halloween w Heide Park Soltau oraz podczas Schlagerliebe Open Air w MooserWirt

Cameo ZENIT B200 rozświetliły imprezę Halloween w Heide Park Soltau oraz podczas Schlagerliebe Open Air w MooserWirt

16 lutego 2023, 09:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Mroźna aura to czas wyjątkowych imprez i licznych atrakcji na świeżym powietrzu. Niskie temperatury i trudne warunki pogodowe, które często towarzyszą sezonowi jesienno-zimowemu, mogą stanowić wyzwanie dla niejednego sprzętu oświetleniowego. Nie są jednak straszne reflektorom Cameo ZENIT B200, dlatego firma Ton- und Lichtfabrik Blankenburg zdecydowała się użyć ich podczas imprezy z okazji Halloween w Heide Park Soltau oraz podczas Schlagerliebe Open Air w MooserWirt dla stacji RTLup.

 [img:1]

 

W czasie październikowej imprezy Halloween, w 85-hektarowym Heide Park Soltau zapanowała wyjątkowa atmosfera wyczarowana przez muzykę, upiorne dekoracje i nastrojowe oświetlenie. Zespół z Ton- und Lichtfabrik Blankenburg oświetlił liczne atrakcje i tereny parku 200 zasilanymi bateryjnie lampami ZENIT B200 LED Outdoor Wash Lights i 16 lampami ZENIT W600 SMD Outdoor LED Wash Lights & Strobes.

 

[img:2]

 

Około dwa miesiące później w kultowej chacie MooserWirt w St. Anton am Arlberg odbył się dzień filmowy podczas Schlagerliebe Open Air. W line'upie imprezy telewizyjnej i live znalazły się takie gwiazdy jak VoXXclub, Vincent Gross i wiele innych. Do oświetlenia sceny i dziedzińca MooserWirt, firma Ton- und Lichtfabrik ponownie użyła reflektorów Cameo ZENIT B200 i W600 SMD o stopniu ochrony IP65, z mieszaniem kolorów o wysokiej rozdzielczości i kompatybilnym z telewizją sposobem ściemniania.

Podczas gdy ZENIT W600 SMD zostały umieszczone na podłodze z tyłu sceny, akumulatorowe reflektory B200 znalazły się na balkonach chat, a także na krawędzi sceny. Dodatkowo dwanaście ruchomych głów EVOS W7 LED Wash zapewniało widowiskowe efekty pikselowe i świetlne.

 

[img:3]

 

Zarówno podczas imprezy Halloween w Heide Parku, jak i na Schlagerliebe Open-Air, reflektory Cameo ZENIT udowodniły swoją przydatność na zewnątrz zmagając się z zimnem, deszczem i opadami śniegu. Ponadto Mario Möller, właściciel i dyrektor zarządzający firmy Ton- und Lichtfabrik Blankenburg, chwalił jednolite i intensywne kolory reflektorów Wash Lights. Decydującą rolę w wyborze produktów Cameo odegrała również szybka i nieskomplikowana regulacja kąta padania wiązki światła za pomocą ramek filtrów SnapMag.

 

[img:4]

 

Czy to w rozległym Heide Parku, czy na wysokości 1300 metrów w otoczeniu gór i śniegu - dzięki wydajnej baterii litowo-jonowej reflektory ZENIT B200 spełniły wymagania organizatorów, aby mogły być również używane jako oświetlenie awaryjne w przypadku awarii zasilania.

 

Lampy Cameo Wash są przez nas używane w wielu miejscach i na różnych imprezach, na przykład na Sparkassen Award Potsdam, Elblandfestspiele Wittenberge, RTLup St. Anton Après Ski, dla Universum Boxpromotion i wielu innych.

Mario Möller - Właściciel i Dyrektor Zarządzający Ton- und Lichtfabrik Blankenburg

 

[img:5]

[img:6]

[img:7]
 
wash Reflektory PAR Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

OTOS SP6 i OTOS B5 - Cameo prezentuje nowe głowice IP65
Więcej wiadomości