Vox Clubman 60 Nutube - Wzmacniacz dla miłośników hollowbody

Vox Clubman 60 Nutube - Wzmacniacz dla miłośników hollowbody

1 marca 2023, 10:00
Producent: VOX

Gitarzyści używający gitar typu hollowbody czy też semi-hollowbody na pewno nie są tak rozpieszczani jak ich grający mocniejsze gatunki muzyki koledzy w dziedzinie wzmacniaczy. Dzięki uprzejmości firmy Vox ta grupa muzyków doczekała się całe szczęście bardzo ciekawego urządzenia, łączącego tradycyjne brzmienie z nowoczesną techniką. Panie i panowie – oto Clubman 60 Nutube.

 

 

Vox Clubman 60 Nutube to dwukanałowa konstrukcja, przeznaczona dla gitarzystów, używających gitar typu hollow lub semi-hollowbody. Każdy z kanałów ma oddzielne wejście i został skonstruowany w innym celu. Input 1 stworzony został do uzyskania maksymalnie czystego brzmienia, z dużą ilością headroomu oraz zminimalizowaniem zjawiska clippowania. Z kolei Input 2 ma bardziej „brudną” charakterystykę, z dodatkowym przełącznikiem drive. Oba kanały posiadają efekty reverb i chorus.

 

[img:3]

 

Wzmacniacz wykorzystuje technologię Nutube i napędza 8-calowy głośnik razem z tweeterem. Całość waży zaledwie 4.6 kg, posiada wyjście liniowe z symulacją kolumny, wyjście słuchawkowe oraz wejście liniowe. Tak więc Clubman 60 sprawdzi się zarówno w konfiguracji scenicznej jak i studyjnej.

 

[img:2]

 

[img:1]

 
więcej: voxamps.com
do gitary elektrycznej Komba gitarowe Wzmacniacze

Gitara

Blackstar prezentuje combo do efektów
Więcej wiadomości