Apex CloudPower - 16-kanałowy wzmacniacz do instalacji audio

Apex CloudPower - 16-kanałowy wzmacniacz do instalacji audio

2 marca 2023, 13:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: APEX
Dystrybucja: TOMMEX

APEX to belgijska firma, która w Belgii ma nie tylko siedzibę i biuro projektowe, ale w tym kraju odbywa się również cały cykl produkcyjny jej wyrobów. A należą do nich przede wszystkim wzmacniacze instalacyjne z DSP oraz systemy sterowania. W tej pierwszej kategorii APEX proponuje nowy produkt - Cloudpower CP7160 (16-kanałowy wzmacniacz), z którym można było się zaznajomić na targach ISE w Barcelonie.

Apex Cloudpower CP7160 [ISE 2023]

16 kanałów - pełna kontrola stref nagłośnienia

Cloudpower CP7160, bo o nim mowa, jest 16-kanałowym wzmacniaczem instalacyjnym pracującym w klasie D, wyposażonym w DSP. Każdy kanał oferuje 700 W mocy wyjściowej, a w standardzie - oprócz czterech analogowych wejść - znajduje się interfejs Dante 16 x 16, 96 kHz, z dwoma złaczmi (Primary i Secondary). CP7160 dysponuje też wbudowanym hotspotem WiFi. Z każdego kanału można zasilać bądź odbiorniki niskoimpedancyjne, bądź pracujące w liniach wysokonapięciowych 70/100 V.

[img:1]

[img:2]

Zdalne sterowanie z każdej przeglądarki www

Wzmacniacz wyposażony jest w jasny, czytelny wyświetlacz OLED - jednak znacznie łatwiej i szybciej można nim sterować (i monitorowac jego pracę) z poziomu przeglądarki urządzenia mobilnego (komputera PC, tabletu z systemem Android czy iPada). Służy do tego intuicyjny interfejs graficzny IntelliCloud, który pozwala na kontrolowanie wielu urządzeń jednocześnie. IntelliCloud zapewnia kontrolę nad wbudowanymi narzędziami przetwarzania sygnału wzmacniacza - w tym matrycą wejściową, generatorem sygnałów testowych, wzmocnieniem, PEQ, filtrami HP/LP, zwrotnicami, limiterami - i zarządzanie ustawieniami głośników.

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

Wzmacniacze, końcówki mocy Wzmacniacze i miksery instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa
Macula.Systems - Nowoczesne podejście do follow spotów
Więcej wiadomości