Sennheiser EW-DX - Cyfrowy system bezprzewodowy - godny następca G4

Sennheiser EW-DX - Cyfrowy system bezprzewodowy - godny następca G4

3 marca 2023, 10:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Sennheiser
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

EW-D firmy Sennheiser to cyfrowy system bezprzewodowy, który powoli zaczyna zastępować cieszący się duża popularnością i znakomitymi opiniami system evolution G4. Producent jednak nie spoczął na laurach i w Barcelonie, na targach ISE, zaprezentował wersję rozwojową tego systemu - EW-DX.

 Prezentacja Sennheiser EW-DX podczas ISE w Barcelonie

 

System EW-DX miał swoją premierę w ubiegłym roku, ale dopiero niedawno zaczął trafiać "pod strzechy". W Barcelonie natomiast zaprezentowany został nowy czterokanałowy odbiornik systemu EW-DX, a także nadajniki do wykorzystania w systemach konferencyjnych.

 

[img:1]

[img:2]

 

Pomimo tego, że EW-DX jest dedykowany do profesjonalnych zastosowań, jego stosunek ceny do jakości i oferowanych funkcji nie ma sobie równych na rynku. Do tego, pomimo owej mnogości funkcji, jest nieskomplikowany w obsłudze, co ułatwiają właśnie owe funkcje, takie jak Auto Scan, która automatycznie przypisuje kanały przy użyciu równoodległej siatki strojenia, co pozwala na bardziej niezawodne rozmieszczenie większej liczby kanałów bez zakłóceń intermodulacyjnych, czy automatyczne skanowanie i synchronizacja Bluetooth Low Energy, które automatycznie koordynują i ustawiają częstotliwości za naciśnięciem jednego przycisku.

 

[img:3]

[img:4]

 

Sieć audio Dante, porty sterowania Ethernet i szyfrowanie AES-256 umożliwiają bezpieczne przesyłanie danych i umieszczenie systemu EW-DX w istniejących sieciach IT, pozwalając na zarządzanie systemem i elastyczność w zależności od zmieniających się potrzeb. Można też wybrać tryb Link Density, aby umieścić jeszcze więcej kanałów w dedykowanej przestrzeni i w pełni wykorzystać wymienne komponenty z całej linii Evolution Wireless Digital.

 

[img:5]

[img:6]

 

Inną nowością z serii EW-DX, zaprezentowaną na ISE 2023, jest nadajnik stołowy, współpracujący z mikrofonem na gęsiej szyjce. Urządzenie może być ładowane indukcyjnie, ze specjalnej ładowarki, która może pełnić funkcje "podkładki" pod nadajnik.

 

więcej: sennheiser.pl
Systemy bezprzewodowe Mikrofony

Gdzie kupić?

Sennheiser Sennheiser www.sennheiser.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sennheiser rozwiń listę sklepów

Wiemy, że długo nie będzie nic lepszego na rynku. Alcons LR18
Więcej wiadomości