Riedel Communications w dystrybucji ESS Audio

Riedel Communications w dystrybucji ESS Audio

3 marca 2023, 09:00
Producent: Riedel
Dystrybucja: ESS Audio

Riedel Communications jest firmą od lat utożsamianą z najwyższą jakością systemów komunikacji oraz technologii dystrybucji sygnałów audio i wideo. Firma znana jest z obecności na wszystkich największych wydarzeniach telewizyjnych, sportowych i muzycznych na świecie - od Igrzysk Olimpijskich, przez Eurovision Song Contest, aż po Formułę 1 czy regaty Americas Cup.

Riedel Communications jest producentem cyfrowych matryc interkomowych Artist oraz innowacyjnych pulpitów komunikacji Smart Panels. W roku 2017 Riedel zrewolucjonizował rynek rozwiązań komunikacji bezprzewodowej wprowadzając na rynek system Bolero, który z biegiem lat stał się standardem branżowym w dziedzinie mobilnych systemów komunikacji.

 

[img:3]

 

Poza rozwiązaniami interkomowymi Riedel znany jest również z systemów dystrybucji sygnałów audio i wideo – MediorNet. W ostatnim czasie do rodziny rozwiązań firmy z Wuppertalu dołączyła linia produktowa PunQtum by Riedel. Jest to budżetowy, cyfrowy system PartyLine – rozwiązanie typu Plug & Play, które sprawdzi się w wielu aplikacjach.

 

[img:1]

 

Bardzo cieszę się na współpracę z firmą ESS Audio. Przemawia do mnie energia zespołu oraz strategia pracy oparta na budowaniu relacji i zrozumieniu potrzeb klienta. Segment obiektów kultury od zawsze był bardzo istotny dla naszej firmy i stanowił solidny filar sprzedaży. Wierzę, że dzięki współpracy, uda nam się wzmocnić naszą obecność w tym obszarze rynku w Polsce. Z zaciekawieniem przyglądamy się coraz większej liczbie obiektów i instytucji wyposażanych przez ESS Audio w technologię do lokalnych produkcji i streamingu wydarzeń. Ciężko jest wyobrazić sobie dobrą jakościowo produkcję bez sprawnej komunikacji. Cieszymy się, mogąc wzbogacić portfolio ESS o wachlarz rozwiązań komunikacji marek Riedel oraz PunQtum.

Marcin Jakowczyk - Regional Sales Manager Poland and Baltics

 

[img:2]

 

Ponad 30-letnie doświadczenie w branży AV nauczyło nas jak istotna jest komunikacja. Riedel to synonim wzorcowej łączności w obiektach kultury, podczas widowisk komercyjnych takich jak koncerty czy w mediach. Również bazując na moim prywatnym doświadczeniu w żeglarstwie regatowym wiem, że wymiana informacji jest kluczowa i nie ma miejsca ani czasu na niezrozumienie. A, że Riedel jest technologicznym partnerem prestiżowych Americas Cup i Sail GB, gdzie jedna drobna usterka może spowodować katastrofę świadczy, że to marka numer jeden.

Witold Karałow - Wiceprezes zarządu w ESS

 

Zobacz także: Bolero - Bezprzedowodowy system interkomowy

[img:4]

 
Systemy bezprzewodowe Mikrofony, pulpity mikrofonowe Jednostki centralne Systemy konferencyjne Systemy interkomowe Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Pro Audio

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości