James Bay zagra koncert w Polsce!

James Bay zagra koncert w Polsce!

4 marca 2023, 12:21

Zdobywca nagrody BRIT, multi-platynowy wokalista, autor tekstów, producent i gitarzysta James Bay wystąpi 22 czerwca w COS Torwar w Warszawie.

[img:1]

8 lipca 2022 roku za pośrednictwem EMI Records/Republic Records James Bay wydał swój długo oczekiwany trzeci album, Leap. Album jest otwartą i pełną nadziei kolekcją piosenek dedykowanych najbliższym mu ludziom, gdzie Bay podejmuje śmiałe ryzyko twórcze, przesuwa emocjonalne granice i obejmuje nieznane.

W 2022 Bay podzielił się również pięknym teledyskiem do swojego singla "One Life ". Udostępniając utwór na portalach społecznościowych, James komentował: "To jest piosenka, którą napisałem o mnie i Lucy. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w wieku 16 lat i od tamtej pory jesteśmy razem. Ona wspiera mnie od pierwszego dnia. Od wieczorów na małych scenach, aż po moje największe koncerty. To była jedna przygoda za drugą, ale teraz jesteśmy na największej ze wszystkich. Wychowując naszą piękną córkę Adę". Oszałamiające wizualizacje do teledysku uchwycone w sposób, który przypomina bardzo osobisty i intymny film domowy, przedstawiają parę podczas wspominania przełomowych momentów.

JAMES BAY
22 CZERWCA 2023
WARSZAWA - COS TORWAR

Bilety dostępne w sprzedaży na stronie LiveNation.pl

Alternatywa

Muzyka

Nocny Kochanek - trasa koncertowa
Więcej wiadomości