SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX NA CZTERECH KONCERTACH W POLSCE!

SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX NA CZTERECH KONCERTACH W POLSCE!

22 marca 2023, 11:19

Pop-jazzowa sensacja prosto z Nowego Yorku – Postmodern Jukebox powraca do UK i Europy z innowacyjną interpretacją klasycznych hitów. [img:1]

“Lata mijają, a trendy ciągle się zmieniają, ale niczym Jaguar XK-E rocznik 1961 – hity z przeszłości są coraz bardziej doceniane, właśnie po czasie. Niezależnie czy jesteś pasjonatem winyli, czy fanem TikToka – dołącz do niezapomnianej podróży po stuleciu ponadczasowej muzyki.” – Scott Bradlee

Trasa koncertowa Postmodern Jukebox – “Life In The Past Lane” jest celebracją największych utworów XX wieku, wraz z połączeniem rozpoznawalnych hitów z obecnej ery – idealna fuzja tego co vintage, z tym co nowoczesne. Na wiosnę ta muzyczna maszyna czasu zadebiutuje w UK.

Rozpoczynająca się w kwietniu 2023 roku, trasa ‘Life In The Past Lane’ obejmie takie koncerty jak występ na Cambridge’s Corn Exchange 26 kwietnia czy w Royal Festival Hall w Londynie 28 kwietnia, a także zawita do Birmingham, Edinburgh, Sheffield, Manchester, Brighton, Norwich, Nottingham, Liverpool i wiele innych miast.

Jak zawsze, na występach PMJ możemy spodziewać się zespołu składającego się z najbardziej fascynujących wokalistów, instrumentalistów i stepujących tancerzy, którzy dostarczą nam rozrywki z górnej półki. Nie zabraknie również gości specjalnych, którzy sprawią, że każdy koncert będzie niezapomnianym i elektryzującym doświadczeniem muzyki na żywo z tego, jak i z wcześniejszych okresów.

TRASA POSTMODERN JUKEBOX - LIFE IN THE PAST LANE UK ZACZYNA SIĘ 26 KWIETNIA 2023.

SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX

NA CZTERECH KONCERTACH W POLSCE W RAMACH
„Life In The Past Lane Tour”

12.10.2023 – GDAŃSK – STARY MANEŻ
13.10.2023 – POZNAŃ – KLUB MUZYCZNY B17
14.10.2023 – WARSZAWA – KLUB STODOŁA
15.10.2023 – KRAKÓW – KLUB STUDIO

BILETY W SPRZEDAŻY OD 10 MARCA 2023 - NA LIVENATION.PL

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 8 marca o godz.10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 9 marca o godz. 10:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 10 marca od godz. 10:00 na www.LiveNation.pl

R'n'B & soul Blues & jazz Alternatywa

Muzyka

Heartland Festival w Danii
Więcej wiadomości