Szeroka gama rozwiązań instalacyjnych od JBL na ISE 2023

Szeroka gama rozwiązań instalacyjnych od JBL na ISE 2023

7 marca 2023, 08:45
autor: Piotr Sadłoń
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

Firma JBL, jedna z liderów światowego rynku pro audio, w branży instalacyjnej ma również bardzo dużo do powiedzenia. Ich produkty możemy spotkać we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej jak teatry, domy kultury, obiekty sportowe, hotele, restauracje. Podczas targów ISE w Barcelonie mieliśmy okazję zapoznać się z szeroką ofertą kolumn instalacyjnych producenta. Od rozwiązań głośników budżetowych  po zaawansowane kolumny matrycowe. 

Wspólnie z Maciejem Barańskim z ESS AUDIO zapraszamy na relację z ISE ze stoiska Harman Group firmy JBL.

JBL Commercial Audio na ISE 2023

 

Od koloru do wyboru 

Na targach można było zapoznać się z wybranymi przedstawicielami wszystkich rodzin głośnikowych urządzeń instalacyjnych, poczynając od dużych (seria VLA), dedykowanych np. do nagłaśniania stadionów, poprzez wysokiej klasy głośniki w drewnianych obudowach serii Aplication Engineering, wodoodporne zestawy z serii Control, głośniki sufitowe i podwieszane, na systemach kolumnowych kończąc. Wśród tych ostatnich znajdziemy urządzenia z regulowaną wiązką dźwięku serii Intellivox oraz pasywne zestawy kolumnowe z serii CBT.

 

[img:1]
JBL VLA

 

[img:2]
JBL Aplication Engineering

 

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:9]
JBL Control

 

[img:10]
JBL Intellivox

 Nowości na ISE

Jakie nowości można było znaleźć na stoisku JBL-a? Po pierwsze nowe niskoprofilowe głośniki SLP12/T i SLP14/T. To atrakcyjne cenowo, szerokopasmowe urządzenia głośnikowe, które można zamontować w miejscach, w których głośniki nie mogę zbytnio "odstawać" od ściany czy filara. SLP12/T jest wyposażony w jeden szerokopasmowy głośnik 3-calowy o mocy ciągłej 40 W, zaś SLP14/T ma na pokładzie dwa przetworniki - 4-calowy z polipropylenową membraną i 1-calowy tweeter z jedwabną kopułką (w sumie 50 W mocy ciągłej).

  

[img:3]

[img:4]

 

Kolejne dwa nowe urządzenia to tańsze wersje głośników z serii CBT (z innym uchwytem) - seria COL. Składać się ona będzie na początek z dwóch zestawów - mniejszego COL 600 i większego COL 800. Więcej informacji o tych nowościach sprzętowych JBL-a już wkrótce.

 

[img:11]

[img:12]
JBL CBT

 

[img:13]

[img:14]
JBL COL
 
więcej: jblpro.com
Kolumny i głośniki instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Macula.Systems - Nowoczesne podejście do follow spotów
Więcej wiadomości