Wzmacniacze LEA - Moc, estetyka, zarządzanie z chmury

Wzmacniacze LEA - Moc, estetyka, zarządzanie z chmury

8 marca 2023, 11:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: LEA Professional
Dystrybucja: ESS Audio

LEA Professional to młoda firma, powstała w 2019 roku w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy Blake'a Augsburgera jako startup. Wkrótce jednak przeobraziła się w producenta innowacyjnych wzmacniaczy na miarę XXI wieku. Nie mogło więc jej zabraknąć na targach ISE, gdzie odwiedzający jej stoisko mogli zapoznać się z ofertą LEA Professional. Wzmacniacze LEA Professional charakteryzują się nie tylko eleganckim designem, ale też kilkoma udogodnieniami, wyróżniającymi je na tle konkurencji. Dostęp i zarządzanie przez chmurę to tylko początek dobrych wiadomości!

Wzmacniacze instalacyjne LEA Professional 

 

Producent oferuje dwu-, cztero- i ośmiakanałowe końcówki mocy, które przystosowane są do pracy w chmurze. Dzięki temu instalator lub obsługa ma w każdej chwili zdalny dostęp do parametrów urządzenia i możliwość monitorowania ich pracy. Wszystkie modele dostępne są z interfejsem Dante (literka "D" w nazwie) lub bez niego.

 

[img:1]

[img:6]

 

Większość wzmacniaczy mieści się w obudowie o wysokości 1U, oferując 80, 160, 350 lub 700 W mocy na kanał. Wyjątkiem jest model CS1504 (i wersja z Dante CS1504D), z obudową 2U, w której pracują 4 końcówki mocy oferujące po 1.500 W mocy każda. Warto tutaj nadmienić, że - zgodnie z tym, co deklaruje producent - katalogowa moc danego urządzenia jest mocą "permanentną", tzn. jest dostarczana w sposób ciągły, niezależnie od tego, czy potrzebujemy tej maksymalnej mocy w danym kanale przez godzinę czy przez 24 godziny na dobę.

 

[img:4]

[img:5]

 

Ale to też nie wszystko - w "mniejszych" wzmacniaczach jeden wybrany kanał może pracować z podwojoną mocą, a w modelu SC1504 takich "zdwojonych" kanałów jest dwa - co oznacza, że w tym modelu dwa kanały mogą pracować z mocą 3.000 W, a pozostałe dwa z katalogowa mocą 1.500 W!

 

[img:2]

[img:3]

 

Sterowanie wzmacniaczami może odbywać się na dwa sposoby - z poziomu przeglądarki internetowej (będący dotychczas standardem) oraz nowy, z wykorzystaniem aplikacji Sharkware na urządzenia z system Windows i OSx. Ten drugi sposób oferuje bardziej rozbudowany interfejs, co daje większe możliwości. Trzeba jeszcze nadmienić, że z pozycji panelu czołowego nie jesteśmy w stanie w żaden sposób sterować wzmacniaczami, natomiast zarządzanie zdalne - czy to przez przeglądarkę, czy przez aplikację - daje nam pełen dostęp do szerokiego wachlarza funkcji i parametrów.

 

[img:9]

[img:8]

 
Wzmacniacze, końcówki mocy Wzmacniacze i miksery instalacyjne Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

LEA Professional LEA Professional leaprofessional.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa
Wiemy, że długo nie będzie nic lepszego na rynku. Alcons LR18
Więcej wiadomości