Mesa/Boogie Mark VII - Nowy okręt flagowy prosto z Kalifornii

Mesa/Boogie Mark VII - Nowy okręt flagowy prosto z Kalifornii

8 marca 2023, 09:39
Producent: Mesa Boogie
Dystrybucja: Lauda Central Europe

Wzmacniacze serii Mark zawsze należały do okrętów flagowych Mesa/Boogie. Nie inaczej jest i tym razem. Mark VII oferuje wszystkie klasyczne brzmienia wzmacniaczy tej serii, jak i całą tonę praktycznych nowości i w zasadzie nieograniczoną paletę brzmień.

 

  

Mesa/Boogie Mark VII to najnowszy model w tej niezwykle cenionej serii wzmacniaczy potentata z Kalifornii. Do dyspozycji dostajemy 3 kanałową konstrukcję, gdzie każdy z kanałów może pracować w wielu trybach, co sprawia, że możliwości brzmieniowe ogranicza tylko nasza wyobraźnia i… umiejętności. Mark VII posiada pięć lamp 12AX7 w sekcji przedwzmacniacza oraz kwartet lamp 6l6 w sekcji kocówki mocy. Dzięki funkcji Fixed Bias bez problemu można przesiąść się na lampy EL34. Pokładowy tłumik mocy pozwala używać wzmacniacza w trybach 90, 45 lub 25 wattów.

 

[img:2]

 

Mark VII nie zapomina o korzeniach – dostępne są brzmienia znane z takich klasycznych konstrukcji jak Mark IIB, IIC czy IV. Potężne możliwości brzmieniowe powiększają wbudowany reverb (można przypisać indywidualnie do każdego kanału), 5-drożne EQ czy też pętla efektów (indywidualnie włączana dla każdego kanału).

 

[img:3]

 

Podobnie jak w innych sztandarowych produktach Mesa/Boogie mamy do dyspozycji pełne sterowanie MIDI, wyjście liniowe oraz słuchawkowe, CabClone Box (9 presetów – możliwość przypisania danego presetu pod wybrany kanał). Ponadto (ufff!) wzmacniacz dostępny jest w trzech formatach: head, wersja rackowa oraz combo (głośnik Celestion Custom 90).

 

[img:4]

 

[img:5]
 
do gitary elektrycznej Komba gitarowe Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Mesa Boogie Mesa Boogie mesaboogie.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mesa Boogie rozwiń listę sklepów

Gitara

Gitara z dżemem - konkurs pod egidą FX Music Group
Więcej wiadomości