Mikrofony bezprzewodowe MiPro - Niezawodny partner każdego musicalu

Mikrofony bezprzewodowe MiPro - Niezawodny partner każdego musicalu

24 marca 2023, 12:00
autor: Piotr Sadłoń
Producent: Mipro
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Współczesny musical ma swoje wymagania sprzętowe. Krytycznym zadaniem jest zapewnienie czytelnego przekazu gry aktorskiej widzom na widowni. Z racji tego, że nieodłącznym elementem musicalu jest - jak sama nazwa wskazuje - muzyka, a konkretnie piosenki, a na scenie niejednokrotnie może występować równocześnie kilkunastu aktorów (poruszających się lub tańczących), zapewnienie widzom odpowiednich wrażeń artystycznych wiąże się z koniecznością dysponowania całkiem sporym systemem mikrofonów bezprzewodowych. 

I tu pojawia się firma nagłośnieniowa OFFSTAGE, która ma w swojej ofercie solidne mikrofonowe zestawy bezprzewodowe MiPro na każdą kieszeń, przy jednocześnie atrakcyjnym stosunku jakości do ceny. Na potrzeby produkcji “Cudowne Musicale – od West Endu aż po Broadway!” - zaopatrzyła się w analogowe systemy MiPro serii ACT-700 oraz cyfrowe ACT-800. Właściciel firmy Offstage - Przemysłąw Waszkiewicz - opowiada jak doszło do tego, że wybrał właśnie MiPro. Posłuchajmy ciekawej opinii na temat MiPro. 

OFFSTAGE + MIPRO = UDANY MUSICAL

 

Systemy bezprzewodowe Mipro 

MiPro ma w swojej ofercie 3 systemy analogowe, pracujące w paśmie UHF, oraz 3 cyfrowe, przy czym jeden - ACT-800 - również pracuje w paśmie UHF, zaś dwa pozostałe - ACT-2400 i ACT-5800 - w paśmie 2.4 GHz i 5.8 GHz. Wśród systemów analogowych ACT-700 to seria najwyższa, zaś ACT-300 najniższa. Pomiędzy nimi jest jeszcze ACT-500. Wszystkie serie (oprócz jednej) oferują odbiorniki w trzech wersjach - pojedyncze, podwójne lub poczwórne (wszystkie w obudowach o wysokości 1U). Wyjątkiem jest seria ACT-700, która ma tylko odbiorniki podwójne i poczwórne. Odbiorniki serii ACT-700 opcjonalnie dostępne są też z interfejsem Dante, a podwójne i poczwórne serii ACT-800 z interfejsem Dante lub AVB. Seria ACT-800 może też pochwalić się wyjściami audio w formacie cyfrowym AES/EBU.

 

[img:14]

[img:2]

[img:1]

[img:4]

[img:5]

[img:3]

[img:8]

 

Odbiornik to tylko "pół sukcesu" - MiPro oferuje również szereg nadajników, w tym typu handheld (z własnymi kapsułami, ale też z możliwością dopasowania kapsuł większości uznanych producentów mikrofonów), bodypack, plug-on oraz nadajniki nakamerowe. Ofertę uzupełniają anteny szerokopasmowe - dla pasma UHF i ISM (2.4 GHz i 5.8 GHz) - combinery, splitery, dividery, wzmacniacze i boostery antenowe. MiPro ma w swojej ofercie również bezprzewodowe systemy odsłuchu osobistego IEM (UHF, 2.4 GHz i 5.8 GHz), bezprzewodowe systemy instrumentalne, konferencyjne, tour guide oraz mikrofony przewodowe różnych typów - wokalowe, instrumentalne, pomiarowe i dedykowane do rejestracji.

 

[img:15]

[img:6]

[img:7]

[img:9]

[img:13]

 

O musicalu:

“Cudowne Musicale – od West Endu aż po Broadway!”

Wszystkich pasjonatów musicali zapraszamy na wyjątkowy koncert, podczas którego młodzi artyści Stowarzyszenia występują w ciekawych interpretacjach najsłynniejszych utworów musicalowych w historii. Podczas naszego koncertu można usłyszeć utwory z takich spektakli jak „Phantom of the Opera”, „Notre Dame de Paris”, „Les Misérables” czy “Metro”. Przekrój przebojów, które pokochał cały świat, wzbogacony głosami młodych, pełnych pasji artystów Stowarzyszenia, wybrzmiewa z jeszcze większą mocą niż kiedykolwiek.

Twórcy:

  • reżyseria: Karol Świtajski i Anna Markowska
  • choreografia: Kalina Porazińska, Marta Jeremin “Czajna”, Maksym Grabarczyk, Paweł Beńko (Black Dance)
  • przygotowanie wokalne: Martyna Kotarska
  • reżyseria światła: Przemysław Wrembel / Setlight
  • reżyseria dźwięku: Przemysław Waszkiewicz i Adam Kaufhold / Offstage
 
  
Dynamiczne Systemy bezprzewodowe Nagłowne Zestawy mikrofonowe Mikrofony

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mipro rozwiń listę sklepów

Pro Audio

PL Series - Nowa seria głośników instalacyjnych od QSC Q-SYS
Więcej wiadomości