Aria prezentuje gitary klasyczne z litymi płytami wierzchnimi

Aria prezentuje gitary klasyczne z litymi płytami wierzchnimi

24 marca 2023, 11:00
Producent: Aria
Dystrybucja: Music Info

Aria Guitars jest producentem niezwykle cenionym za bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. O ile firma ta utożsamiana jest głównie z gitarami elektrycznymi i basowymi, ma w swoim katalogu niezwykle atrakcyjne gitary klasyczne w cenach niewiele przekraczających 1000 zł, które kuszą niezwykle atrakcyjną specyfikacją.

 

 

Aria A-35CE

Aria A-35CE to gitara elektro-klasyczna, posiadająca litą płytę wierzchnią wykonaną z cedru oraz boki i tył wykonane z drewna Sapele. Dostęp do wysokich progów ułatwia wcięcie w pudle rezonansowym, podczas gdy za część elektryczną odpowiada firmowy układ AEQ-4.

Cena: 1320 zł

 

[img:1]

 

Aria A30S

Z kolei model A30S posiada litą płytę wierzchnią, wykonaną ze świerku oraz palisandrowy tył oraz boki. Również z palisandru wykonano podstrunnicę instrumentu, na której nabito 19 progów. Ten ponadczasowo wyglądający instrument dostępny jest w kolorze naturalnym.

Cena: 1190 zł

 

[img:2]

 

Aria A20-58

Aria A20-58 to gitara klasyczna typu ¾, sercem której jest lita, cedrowa płyta wierzchnia oraz cedrowe boki oraz tył. Na palisandrowej podstrunnicy znajduje się 19 progów, a wszechobecny cedr podkreśla naturalne wykończenie.

Cena: 1020 zł

 

[img:3]

 

Aria A-20

Aria A-20 to z kolei pełnowymiarowy brat wspomnianego wyżej modelu. Również tu znajdziemy litą, cedrową płytę wierzchnią, a także boki i tył wykonane z cedru. Naturalne wykończenie podkreśla intensywną barwę drewna.

Cena: 1020 zł

 

[img:4]

 

Gitary Klasyczne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aria rozwiń listę sklepów

Gitara

Korg ST1K - Stroiciel syntezatorów
Więcej wiadomości