Scena Jutra 2023 - branżowy crème de la crème!

Scena Jutra 2023 - branżowy crème de la crème!

3 kwietnia 2023, 09:24
autor: Daniel Zimerman

Nawet ChatGPT nie ma pojęcia, jak było na minionej edycji Sceny Jutra 2023, która zgromadziła w dniach 29-30 marca w Teatrze Wielkim Operze Narodowej osoby, skupione wokół nowoczesnych technologii scenicznych. I choć o AI było spodziewanie dużo dyskusji panelowych i prelekcji, z udziałem polskich i zagranicznych gości, to jednak sztuczna inteligencja nie ma, póki co, know-how na przyciąganie fantastycznych i kreatywnych ludzi. Mają ją jednak organizatorzy w osobie Rafała Rzeczkowskiego oraz Jacka Krawczykowskiego ze Sceny Jutra, którzy konsekwentnie i skutecznie przekonują, że takiego typu impreza w centrum Polski ma sens. 

Kogo można było spotkać?

Prelegenci i goście specjalni (zobacz pełną listę), ale także odwiedzający Scenę Jutra: dystrybutorzy, producenci, technicy i realizatorzy dźwięku, reżyserzy oświetlenia, dyrektorzy teatrów, słowem branżowy crème de la crème. 

 

Zobacz prelekcje online

Jest nam niezmiernie miło zaprosić do naszej video relacji, która przybliży Wam, choć nieco, atmosferę tego wydarzenia. Odsyłamy także na platformę Scenajutra.com, na której zarejestrowani użytkownicy mogą posłuchać i obejrzeć wykłady. 

https://scenajutra.com/registration 

Pomysł i organizacja: 5/5

Fotorelacja ze Sceny Jutra 2023

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

[img:13]

[img:14]

[img:15]

[img:16]

 

Oświetlenie led Oświetlenie architektoniczne Efekty / Lasery Sterowniki Reflektory Ruchome głowy Systemy liniowe Dźwięk immersyjny Kolumny i głośniki Video i kamery Ekrany, tablice Mediaserwery Projektory Multimedia Nagłośnienie instalacyjne
Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości