MAUI G3 - nowe aktywne nagłośnienie dla DJ'ów, zespołów i na eventy od LD Systems

MAUI G3 - nowe aktywne nagłośnienie dla DJ'ów, zespołów i na eventy od LD Systems

11 kwietnia 2023, 12:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Systemy nagłośnienia LD Systems MAUI od lat są doskonale znane muzykom, dj-om, zespołom weselnym, a także firmom rentalowym. Doceniane są szczególnie za jakość brzmienia, design, mobilność, ale również za świetny stosunek jakości do ceny. MAUI to nagłośnienie niezwykle wszechstronne — od rozwiązań scenicznych do aplikacji plenerowych, z głośnikami na baterie włącznie. LD Systems ogłosiło światu właśnie najnowszą odsłonę systemów PA - MAUI G3. 

Nowa seria G3 obejmuje modele MAUI 11 G3 i MAUI 28 G3 i jest równie odpowiednia do użytku mobilnego na scenach na żywo i w klubach, jak również na weselach i imprezach firmowych.

LD Systems MAUI G3 w skrócie:

 • System nagłośnienia PA do zastosowań scenicznych i plenerowych
 • Pełnozakresowe brzmienie z dużą ilością basu i headroomu, łatwe i wygodne w transporcie.
 • Całkowita moc wyjściowa:
  • MAUI 28 G3: 1030 W RMS (2 060 W w szczycie)
  • MAUI 11 G3:  730 W RMS (1460 W w szczycie)
 • Zintegrowane wzmacniacze z procesorem DSP
 • Możliwość pracy subwoofera  w konfiguracji kardioidalnej
 • Wbudowana technologia Bluetooth 5.0 i kodowanie AAC

 • więcej o nagłośnieniu LD Systems w  INFOMUSIC.PL
 • Zobacz także test MAUI 44 G2

 

 

Kompaktowe nagłośnienie aktywne: MAUI 11 oraz MAUI 28

W serii MAUI G3 marka LD Systems zachowała dobrze znane mocne strony MAUI: MAUI 11 G3 i MAUI 28 G3 oferują przekonujące, pełnozakresowe brzmienie z dużą ilością basu i headroomu oraz mogą być szybko i łatwo transportowane na każde wydarzenie. Jednocześnie marka LD Systems wyposażyła nowe modele w większą moc wzmacniacza oraz liczne ulepszenia akustyczne, które przenoszą brzmienie i dyspersję serii MAUI G3 na nowy poziom.

 

[img:1]

 

Seria MAUI G3 opiera się na całkowicie zmienionej koncepcji subwoofera z czterema portami bass reflex i powiększoną obudową głośnika, w której umieszczono zintegrowany wzmacniacz. Dzięki całkowitej mocy wyjściowej 1 030 W RMS (2 060 W w szczycie) w przypadku MAUI 28 G3 i 730 W RMS (1 460 W w szczycie) w przypadku MAUI 11 G3, te kolumnowe systemy PA zapewniają duży, potężny i precyzyjny dźwięk w każdym zastosowaniu - niezależnie od tego, czy są używane jako główne PA na koncertach, jako system nagłośnieniowy dla mobilnych DJ-ów, czy jako system wzmacniający dźwięk w rękach techników eventowych na weselach, imprezach firmowych i innych wydarzeniach.

 

[img:2]

 

Wyposażony w 12'' głośnik niskotonowy (MAUI 28 G3) lub dwa 8" głośniki niskotonowe (MAUI 11 G3) oraz najnowszą generację DynX DSP, subwoofer umożliwia rozszerzoną i wolną od zniekształceń reprodukcję nawet przy maksymalnej głośności do poziomu 37 Hz (MAUI 28 G3) lub 39 Hz (MAUI 11 G3). W przypadku korzystania z drugiego subwoofera pracę basów można ustawić w konfiguracji kardioidalnej za pomocą jednego przycisku (ustawienie wstępne).

 

[img:7]

[img:3]

 

Dwa aluminiowe elementy kolumnowe zostały zaprojektowane jako głośniki kardioidalne i zapewniają kontrolowane pasmo low-mid z przodu oraz tłumienie do 18 dB z tyłu. Dzięki 12 (MAUI 28 G3) lub 6 (MAUI 11 G3) 3.5" przetwornikom centralnym, umieszczonym z przodu wtykom fazowym oraz dwóm 1" głośnikom wysokotonowym, modele MAUI G3 zapewniają równomierną dystrybucję dźwięku ze stałą dyspersją poziomą (120° x 30°). Ponadto zoptymalizowany pod kątem BEM falowód wraz z głośnikami wysokotonowymi skutecznie transportuje wysokie częstotliwości aż do tylnej części pomieszczenia.

 

[img:4]

[img:6]

 

Dzięki technologii Bluetooth 5.0 i kodowaniu AAC, MAUI G3 staje się wszechstronnym systemem dźwiękowym do bezprzewodowego odtwarzania muzyki w tle, podkładów muzycznych i innych treści. Transport jest równie łatwy jak zwykle, a ulepszone, niewidoczne łączniki między elementami zapewniają większą stabilność podczas ustawiania.

 

[img:5]
 
Pełnopasmowe aktywne Zestawy przenośne (PA) Subwoofery aktywne Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Test interfejsu audio Shure MVX2U
Więcej wiadomości