WS-6.2 - Nowy subwoofer studyjny od Kali Audio

WS-6.2 - Nowy subwoofer studyjny od Kali Audio

19 kwietnia 2023, 10:00
Producent: Kali Audio
Dystrybucja: ESS Audio

Kali Audio WS-6.2 to studyjny subwoofer z dwoma 6.5-calowymi przetwornikami niskotonowymi o dużej amplitudzie drgań. WS-6.2 zajmuje mniej niż połowę miejsca w stosunku do porównywalnych subwooferów, dzięki czemu jest idealny do użytku pod biurkiem lub w innych miejscach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Pomimo niewielkich gabarytów, jego maksymalne SPL to 120 dB, a skuteczne niskie pasmo dochodzi do 27 Hz.

 

[img:1]

 

Przeciwstawne ułożenie głośników powoduje, że ich ruch wzajemnie się znosi, dając głęboki, czysty i mocny bas. Oznacza to również, że subwoofer nie będzie przesuwał się po podłodze i powodował grzechotania lub brzęczenia przedmiotów, których może dotykać.

 

[img:2]
 

Wbudowane wyjście 80 Hz high-passed sprawia, że jest on idealny do parowania z większością popularnych monitorów studyjnych, w tym monitorów Kali z serii LP i IN. Gniazdo footswitcha pozwala użytkownikom na ominięcie zarówno subwoofera, jak i zwrotnicy, dzięki czemu mogą oni słuchać swojego miksu na głośnikach pełnozakresowych.

Podobnie jak wszystkie monitory Kali Audio, WS-6.2 wykorzystuje unikalną tubę portową, która praktycznie eliminuje zniekształcenia akustyczne wywołane ciśnieniem powietrza, pozwalając na uzyskanie czystego, potężnego basu.

 

[img:3]
 
aktywne Monitory studyjne

Gdzie kupić?

Kali Audio Kali Audio www.kaliaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 21 05-092 Łomianki

Studio

Prosta i skuteczna wtyczka od polskiego producenta
Więcej wiadomości