NAMM'23: Aria odkrywa karty. A jest na co popatrzeć!

NAMM'23: Aria odkrywa karty. A jest na co popatrzeć!

21 kwietnia 2023, 12:00
Producent: Aria
Dystrybucja: Music Info

NAMM i Aria to dobra mieszanka. Na stosiku japońskiego producenta roiło się od ciekawostek, zarówno jeśli chodzi o nowe modele jak i stare, znane i lubiane konstrukcje. Zapraszamy do zwiedzania.

 

 

Gitary Aria cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, przyciągając kolejnych muzyków mieszanką oryginalnych kształtów oraz bezkonkurencyjnego stosunku ceny do jakości. Fanów basu z pewnością ucieszy model 313 Detroit, wyróżniający się oryginalnym wykończeniem Beer barrel.

 

[img:1]

 

Fani gitarowej klasyki z pewnością będą zainteresowani serią Hi Flyer, nawiązującej do instrumentów marki Univox, która była produkowana dokładnie w tej samej fabryce co instrumenty Aria. Kontynuacja po latach? Czemu nie!

 

[img:2]

 

Ze „znanych i lubianych” modeli 212 Bowery (jedyna Aria produkowana w Indonezji) doczekała się nowego wykończenia, dobrze ma się również jeden z najbardziej cenionych modeli basów od japońskiego producenta, seria SB1000, zarówno w wersji 5 strunowej jak i 4 strunowej (tak, to ten od Cliffa Burtona!).

 

[img:3]

 

Modele 615 MKII oraz 714MKII serwują nam nowoczesne podejście do gitarowej klasyki spod znaku strata i tele, oferując niezwykle ciekawą specyfikację techniczną w zaskakującej cenie.

 

[img:4]
 
Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Aria rozwiń listę sklepów

Clear-Com: jeden z największych speców od systemów interkomowych
Więcej wiadomości