Perkusja elektroniczna na początek? Poznaj Carlsbro

Perkusja elektroniczna na początek? Poznaj Carlsbro

9 maja 2023, 11:00
autor: Mateusz Wiewióra
Producent: Carlsbro
Dystrybucja: Music Info

Carlsbro to brytyjska firma zajmująca się produkcją pieców gitarowych, jak również perkusji elektronicznych. Na tegorocznych targach w Kalifornii przedstawili naszej redakcji perkusyjny asortyment jaki ze sobą zabrali na to wspaniałe wydarzenie. Oprócz bardzo ciekawych propozycji skierowanych dla tych trochę młodszych perkusistów nie zabrakło też ich flagowych produktów, czyli: CSD25MCSD35M oraz CSD45M.

Perkusje elektroniczne Carlsbro w naszej relacji video z NAMM 2023:

 

Carlsbro CSD25M

Elektroniczny zestaw perkusyjny CSD25M został zaprojektowany z trzema 10-calowymi talerzami z zaawansowaną i redukującą hałas miękką gumową wyściółką. Zarówno talerze Crash, jak i Ride zawierają funkcję tłumienia talerza. Cztery 8-calowe siatkowe pady perkusyjne wyposażone są w udoskonalone, realistyczne naciągi siatkowe i obręcze bębnów o najniższym profilu, zaprojektowane w celu zwiększenia dokładności i zmniejszenia hałasu powodowanego przez niepożądane uderzenia w obręcz.

Starannie zaprojektowana technologia czujników eliminuje martwe punkty, znacznie poprawiając grywalność i zapewniając naturalne odczucie. Pad werbla zawiera funkcję podwójnej strefy, która pozwala na wykorzystanie dźwięków rimshot i side stick podczas gry.

 

[img:2]

 

Carlsbro CSD35M

Elektroniczny zestaw perkusyjny CSD35M składa się z trzech talerzy 10-calowych i jednego talerza 12-calowego z zaawansowaną, miękką gumową redukującą hałas. Ride 12″ jest dwustrefowy, dzięki czemu mamy dwie oddzielne strefy - bella i pozostałej części talerzy. Pady perkusyjne z siatki 1×10″ i 3x8″ także są dwustrefowe (naciąg oraz obręcz), a naciągi wykonano z prawdziwej siatki i nisko profilowymi obręczami bębnów. Wszystko zaprojektowane w celu zwiększenia dokładności i zmniejszenia hałasu powodowanego przez niepożądane uderzenia obręczy. 

Starannie zaprojektowana technologia czujników eliminuje martwe punkty na powierzchni gry, tworząc realistyczne i naturalne wrażenia. COMMANDER25 jest wyposażony w podwójne wyjścia słuchawkowe zaprojektowane specjalnie z myślą o nauczaniu. Jest to idealne rozwiązanie dla szkół perkusyjnych, nauczycieli perkusji i miejsc gdzie potrzeba ciszy. 

 

[img:3]

 

Carlsbro CSD45M

Zestaw perkusyjny CSD45M składa się z 3x10-calowych talerzy i jednego 12-calowego talerza z zaawansowaną, redukującą niepożądane dźwięki miękką gumą. Zarówno talerze Crash, jak i talerze Ride zawierają funkcję tłumienia talerza. Ride 12″ podobnie jak w poprzednim modelu jest dwustrefowy, a pady perkusyjne 2x10″ i 2x8″ także są podzielone na dwie strefy, co pozytywnie wpływa na użytkowanie całego instrumentu.

Nowa technologia interfejsów USB Audio i MIDI umożliwia nagrywanie wysokiej jakości dźwięku bezpośrednio do DAW z wyjścia USB i przesyłanie danych MIDI do nagrywania MIDI, sterowania MIDI i nauki za pomocą oprogramowania do samouczków perkusyjnych, a wszystko to za pomocą jednego kabla USB.

 

[img:4] 

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

 
Zestawy Elektroniczne

Gdzie kupić?

Carlsbro Carlsbro www.carlsbro.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Carlsbro rozwiń listę sklepów

Anolis, czyli oświetlenie architektoniczne z sercem Robe
Więcej wiadomości