NAMM'23: Masa nowości od Joyo oraz Guitto

NAMM'23: Masa nowości od Joyo oraz Guitto

8 maja 2023, 10:00
Producent: Joyo Guitto
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Podczas tegorocznych targów NAMM ciekawostek nie mogło zabraknąć na stanowisku firm Joyo oraz Guitto. Ten stosunkowo młody stażem, ale już ceniony za innowacyjność i przystępność cenową producent jak zwykle ma w ofercie bardzo przydatne akcesoria na każdą kieszeń.

 

 

Joyo BSK-150 to okręt flagowy wśród wzmacniaczy firmy, który poza sporym zapasem mocy, oferuje kilka unikalnych rozwiązań. To niepozorne combo posiada sześć kanałów instrumentalnych, oraz umożliwia streamowanie za pomocą trzech telefonów. Bez problemu można podłączać inne urządzenia dzięki sporej ilości I/O oraz łączności Bluetooth. Warte odnotowania są również efekty pokładowe w tym rzadko spotykany we wzmacniaczach efekt, poprawiający intonacje.

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

 

Również Guitto, czyli marka Joyo odpowiedzialna głównie za akcesoria, miała sporo do zaoferowania. Wrażenie robią statywy do gitar, wyposażone w ciekawe rozwiązania techniczne, a zarazem klasycznie wyglądające, za sprawą użytego do ich budowy drewna dębowego.

 

[img:4]

[img:5]

[img:6]

 

W ofercie Guitto znajdziemy również doskonale przetworniki do gitar akustycznych, wśród których wyróżniają się modele GGP-04 oraz GGP-05. Pierwszy z nich posiada autorską technologię IR Vibration, pozwalającą odwzorować brzmienia konstrukcji marki Taylor, Martin czy Gibson. Z kolei GGP-05 jest modelem przeznaczonym dla osób uczących się gry na instrumencie i streamerów.

 

[img:7]

[img:8]

 

Katalog Guitto zawiera również masę statywów, zarówno tych do instrumentów klawiszowych, jak i do nut. Szczególne wrażenie robi wielofunkcyjny statyw dla streamerów, wyposażony w uchwyty na mikrofon i trzy telefony, oświetlenie oraz półkę na akcesoria.

 

[img:9]
 
Komba gitarowe do gitary elektrycznej Akcesoria gitarowe Statywy i uchwyty Wzmacniacze

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Joyo rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Guitto rozwiń listę sklepów

Przedsmak relacji z koncertu Dawida Podsiadło w Gdańsku. Nagłośnienie 360 stopni
Więcej wiadomości