Cameo OPUS SP5 Profile nowym nabytkiem gimnazjum w Mariborze

Cameo OPUS SP5 Profile nowym nabytkiem gimnazjum w Mariborze

9 maja 2023, 09:00
Producent: Cameo
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

II Gimnazjum w słoweńskim Mariborze od wielu lat wspiera kulturalny i artystyczny rozwój swoich uczniów. Oprócz edukacji szkolnej, podopieczni mogą rozwijać swoją kreatywność w English School Theatre (EST) - szkolnym teatrze, którego produkcje są realizowane na bardzo wysokim poziomie.

Aby nadążyć za imponującymi występami uczniów, EST rozszerzył ostatnio swoją konfigurację oświetleniową o osiem ruchomych głowic Cameo OPUS SP5 Profile. Nowe reflektory świętowały swoją premierę w energicznej produkcji muzycznej "Wesele Figara".

 

Idealne dopasowanie

 

Nasze poprzednie głowice spot były już nieco wysłużone, więc zaczęliśmy szukać zamienników. Nowy model musiał generować jasne i mocne kolory, jak i mieć duży zakres zoomu. Ponadto mottem było: jak najwięcej efektów.

Sani Smajić - Dyrektor techniczny w EST

 

[img:1]

 

Dzięki 15.000 lm, 39.000 lx @ 5m, zoomowi 6-42° oraz kombinacji kół gobo, pryzmatów, filtrów i systemu suwaków iris, Cameo OPUS S5 w pełni spełnił wymagania EST. Ponadto, rolę odgrywał również budżet - tego nie można było lekceważyć.

 

Dla nas OPUS SP5 jest najlepszą profilową głowicą ruchomą w swojej klasie cenowej.

Sani Smajić - Dyrektor techniczny w EST

 

[img:2]

 

Wszechstronne zastosowanie

Osiem ruchomych głowic spotowych OPUS SP5 zostało dostarczonych przez słoweńskiego integratora Leetlab d.o.o. i zainstalowanych na miejscu przez zespół EST pod kierownictwem Sani Smajić i Head of Light Filipa Ferka. Od tego czasu reflektory były używane głównie do efektów przestrzennych, ale także do projekcji gobo i jako reflektory profilowe w przedniej kratownicy. Oprócz zastosowania w musicalach, Sani Smajić jest również zachwycony wszechstronnością OPUS SP5:

 

Możesz użyć OPUS SP5 do wszelkiego rodzaju wydarzeń i pokazów - od musicali po teatr klasyczny - ale także do koncertów, konferencji, prezentacji, pokazów nagród i wielu innych. Tutaj równomierna projekcja - bez hotspotów - odgrywa szczególnie dużą rolę.

Sani Smajić - Dyrektor techniczny w EST

 

[img:3]

 

Wierni Cameo

OPUS SP5s nie są pierwszymi oprawami Cameo w konfiguracji oświetleniowej EST. W przeszłości gimnazjum zainwestowało już w Cameo FLAT PRO 18 LED, INSTANT HAZER 1500s oraz kilka wytwornic mgły STEAM WIZARD 2000.

 

Ruchome głowy spot

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Cameo rozwiń listę sklepów

Oświetlenie

Prolight i Design Express Polska zapraszają na RoadSHOW'24
Więcej wiadomości