BeamZ Pro - idealne oświetlenie przy ograniczeniach budżetowych

BeamZ Pro - idealne oświetlenie przy ograniczeniach budżetowych

11 maja 2023, 14:00
autor: Alicja Reszpondek
Producent: BeamZ
Dystrybucja: Stage Source SA

BeamZ to popularna w Europie marka, stworzona z myślą o bardzo szerokim spektrum zastosowań, która posiada w swojej ofercie wiele produktów, mogąc nasycić każdą dużą produkcję sceniczną. BeamZ Pro to produkty z "wyższej półki" do zastosowań profesjonalnych, jednak w dalszym ciągu w zasięgu budżetowych projektów. Oświetlenie nadaje się idealnie do sektora klubowego, dla DJ’a lub do instalacji np. w mniejszych domach kultury. Firma Stage Source SA jest w Polsce oficjalnym dystrybutorem BeamZ Pro i zaprasza do kontaktu wszystkich, którzy poszukują profesjonalnego oświetlenia w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

Szeroka oferta urządzeń Pro od BeamZ

 
Prócz standardowego oświetlenia w ofercie mamy także wiele urządzeń architektonicznych i bateryjnych, które usprawniają czas montażu i upraszczają instalację. 
 
Moi zdaniem warta uwagi jest cała seria naświetlaczy architektonicznych. W produkcjach telewizyjnych podoba mi się wykorzystanie opraw, które mają nieco oryginalniejszą od typowej obudowie, tak jak SB420IP Stage Blinder. 
 
[img:1]
 
[img:2]
 
[img:3]
 
[img:4]
 
[img:5]
 
[img:6]
 
[img:7]
 
[img:8]
 
 
Akcesoria Oświetlenie led Oświetlenie architektoniczne Windy i wyciągarki (mechanika) Scena Wytwornice Regulatory napięcia, dimmery Efekty / Lasery Sterowniki Reflektory beam spot wash Ruchome głowy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Stage Source SA

tel.: +48 780 164 609
Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 09-17

NIP: 701 078 01 50

REGON: 368 851 112
KRS: 0000705980

adres:
Blokowa 23C 03-641 Warszawa

Sklepy muzyczne > BeamZ rozwiń listę sklepów

Anolis, czyli oświetlenie architektoniczne z sercem Robe
Więcej wiadomości